Wpis z mikrobloga

Gdzie kupowaliście pudełka na zegarki i rotomaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) O ile nadal jestem na bieżąco to rotomaty są nadal uważane jako kaprys do zegarków, które długo się nastawia ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc szukam raczej pudełka na zegarki. Mam najtańsze z allegro/aliexpress, ale zauważyłem, że moje bransolety lepiej by znosiły pudełko z poduszkami zamiast sztywnych wypełniaczy i zastanawiam się nad pudełkiem takim jak tutaj https://aliexpress.com/item/33022628871.html?spm=a2g0o.detail.1000023.11.4ce5613fomLMPA

Co polecacie?
#zegarki
  • 11
Ja kupiłem fajne pudełeczko, drewniane, nie pamiętam jakie drewno, z poduszeczkami, moje zegarki są tak szczęśliwe że nie chcą z niego wychodzić, powiem więcej! Coraz więcej jest chętnych do zamieszkania w pudelku, a miejsc brak! Całkiem nie dużo za nie zapłaciłem. Robi je gościu z okolic Kłaju, kupiłem je przez giełdę na Facebooku. Postaram się znaleźć kontakt, ale nie mam pojęcia na razie gdzie szukać :) tak więc sory, że wypowiedziałem się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xDrope: mam bardzo podobne pudełka. Kupiłem je kilka lat temu na ebayu za jakieś śmiesze kwoty. Twoja propozycja jest fajna, bo masz poduszeczki. Ja mam takie kartonowe oble klocki obciągnięte materiałem. W zasadzie muszę wymienić je na coś ładnego, ale to na początku przyszłego roku. A dwa najlepsze zegarki trzymam w wyłączonym rotomacie...
@xDrope: @Katjusza_ww: znalazłem. Jak komuś się spodobało pudełko to na PW podeślę kontakt, bo nie wiem czy to dobrze tak na wykop wrzucać czyjeś imię i nazwisko :)
Ogólnie to bardzo przyzwoicie wykonane pudełeczko, z tego co mówił sprzedawca to on wykonuje te pudełka, a jego mama szyję poduszeczki.
Wg mnie brakuje jakiegoś dodatkowego miejsca, komory, szufladki na jakieś paski. I następnym minusem jest szkło, jest na zwykłych łapkach, fajnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xDrope: ja mam rotomat z 4 miejscami rotujacymi, 6 zwykłymi, pudełko na kolejne 6 i wszystko pełne... Aż popatrze co kto wrzuca tutaj bo może coś się przyda ;)