Wpis z mikrobloga

Swoją drogą, myślę że #kieleckiulaniec już raczej nie będzie się pisał na off-roadowe wyjazdy w skromniejszym gronie, czyli na 2-3 samochody. Jak na wyjazdach jest 5 i więcej samochodów, to znaczy że jest co najmniej 10 osób. A to z kolei oznacza, że zawsze w kłopotach może pomóc ktoś inny. #ussponton co najwyżej się pokręci pozorując robotę, ponagrywa, poudziela rad, a najbardziej będzie się udzielał wieczorem podczas opiermandalania kociołka i picia wudecki. Na dwa samochody? Nie ma tak dobrze panie gubarnatorze, bierz pan linę i zapiermandalaj w błoto, bo dwóch musi prowadzić, a 2-3 pozostałych robić w lesie. I "tutej" cały urok ulanego off-roadu prysł. Screen z jego FB. Jestem pewien, że on to napisał całkowicie na poważnie. Nawet #rycerzekomody z jego profilu na fb (tych ostatnich paru, których jeszcze nie zablokował za śmianie się z wodza) zaczęli z niego cisnąć bekę XD
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Swoją drogą, myślę że #kieleckiulaniec już raczej nie będzie się pisał ...

źródło: comment_1604001034zJx6vqpesSu2jUA0SVTrNo.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@eSUBA94: rozumiem, mimo wszystko wydaje mi się, ze popłynąłeś, jakoby miał być producentem filmowym tego segmentu :-) coś charakterystycznego?
  • Odpowiedz
@egzeq: prysznic turystyczny był na suwaki, marcinek rozpiął suwaczek i już łapę z kamerą wystawił ale przyszli "koledzy" i grzecznie zaczął żartować
  • Odpowiedz