Wpis z mikrobloga

@Perfektka: no ta, niech biznesy upadają i ludzie tracą majątki swojego życia bo ty lubisz swoich dziadków. skąd wziąć niby potem pieniądze na odbudowę? masz 12 lat że nie rozumiesz takich rzeczy?
  • Odpowiedz
  • 3
@slodziak nie, mam 25 lat i byłam wychowywana z rodziną i jestem z nią związana. Pieniądze nie są dla mnie takie ważne. Ludzie się boją biedy. Chlebek z masłem nie posmakuje? Zafajdane rozpieszczone dzieci!
  • Odpowiedz
  • 0
@podjaranykot dziś jest czwartek xD masz na myśli dzisiaj? Obostrzenia obostrzeniami, ale ciekawi mnie jakie. Najbardziej frustruje mnie podejście, że dzieci i nauczyciele jak i profesorowie i studenci mają być bezpieczni w domach, a młodsze dzieci, ich nauczyciele i opiekunowie nie... Czy zamkną w końcu całą oświatę czy będą dalej dzielić na ważniejszych i mniej ważnych?
  • Odpowiedz
  • 2
@Perfektka o na ile tę gospodarkę chcesz zamknąć? Kto Ci o twoim dziadkom broni zamknąć się w domu i nie wychodzić do wiosny? To was lepiej odizoluje od wirusa niż lockdown. W czym tutaj jest problem? Zamknięcie gospodarki nie sprawi że wirus zniknie. Nie kierujesz się wartościami, a emocjami, to spora różnica.
  • Odpowiedz