Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Halo @Moderacja @a__s @m__b ! Dlaczego @Prostozchin (i ten drugi: @duxrm ) nie zostali jeszcze zbanowani za spam na tagach? Przecież mają własne tagi, a i tak do każdego wpisu używają tagów, które obserwuje większa liczba osób. Wg mnie powinni zostać zbanowani lub używać tylko swoich tagów autorskich, bo od jakiegoś czasu zrobił się śmietnik. Jeśli już, to niech dodają całą listę okazji raz dziennie, a nie ciągle spamują! Nie, nie dodam na czarną listę, bo chcę widzieć wszystko na wykopie (tak jak większość). #aliexpress #cebuladeals #promocje #moderacja #moderatorzy
  • 10
@Kepucz: powiem Ci że poruszałem już ten temat ale jak grochem o ścianę, dodatkowo miałem nawet sytuację że zgłosiłem za spam 10 postów w ciągu godziny jednego z nich, mod uznał za poprwane i usunął po czym po 10min przywrócił spam a kolejne zgłoszenia były z automatu zamykane. Podejrzewam że mogli zapłacić kiedyś za reklamę na wypoku i mają teraz nietykalność, było już tak kiedyś z pewnym kontem i dopiero po
Nie, nie dodam na czarną listę, bo chcę widzieć wszystko na wykopie


@Kepucz: no to widzisz wszystko. Tak wybrałeś ziomek. Masz wyjście z czarną listą, która spokojnie rozwiąże twój problem, ale chcesz coś specjalnie dla ciebie. No daj pan spokój
@Kepucz: podpisuje się obiema rękoma, jeszcze wkurzające klikalne refy, a czyste linki schowane w spojlerach i schowane pod ciągiem tekstu, nie da się dwa razy kliknąć w tekst i wybrać Przejdź do: co daje dodatkowe kłody pod nogi aby klikać w refy...
Używam własnego tagu w 99,99% przypadków.
Kto nie chce oglądać moich wrzutek daje mój tag na czarną i nigdy już więcej nie dostanie wpisu ode mnie.
Proste, a i tak nie dodaję tysiące wrzutek jak niektórzy.
Pozdrawiam :)