Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
Ktoś nadal uważa, że Jarek jest zajebistym strategiem i wszystko zaplanował? Po dzisiejszym wystąpieniu wygląda, że to chory psychicznie, zaślepiony swoją wizją i liczący na bezgraniczne oddanie swoich minionów stary dziad, któremu zaczęło się palić pod dupą. Wcale się nie zdziwię, jak jutro wstanę i nie będzie internetu, bo ten dureń coś wymyśli, żeby ludzie na protesty się nie skrzykiwali.
#protest
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jarokowa: On BYŁ wybitnym strategiem. Teraz sprawia wrażenie, jakby nie wiedział, co robi. On nawołuje otwarcie cywilów, którzy go popierają, do #!$%@? innych Polaków.
  • Odpowiedz
@Del: Ok, ja po ogłoszeniu wyroku TK tak mysłałem, ale jednak bardziej pomylic się nie mogłem. Jedyntm wyjsciem tak naprawdę było wycofanie się z tego wyroku. To nie jest temat, który dzieli Polskę na pół, albo większosci zwisa, jak sądy, ale tutaj 80 czy 90% Polaków było przeciwko. Dalej nie ogarniam co oni #!$%@?. Poszli za swoja zasadą ani kroku wstecz i dalej brniemy w swoje aż postawimy na swoim,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@lizardking_21: Najśmieszniejsze jest to, że wiele osób osób wciąż myśli, że to chodzi o wyrok TK. W tej chwili chodzi o wszystko. O całokształt rządów PiS, ich konszachty z KK i ruchanie w dupę Polaków na każdym kroku. TK wykrzesał tylko iskrę.
  • Odpowiedz
@Del: tak jasne, zgadzam się. Ale jakby już na początku sie z tego wycofali, to mieliby szanse tego uniknąć. Protesty w zasadzie nie miałyby uzasadnienia. Teraz nawet jak jakimś cudem wywalą to do kosza to i tak ludzie zostaną na ulicach. A pis jest skończony. To wystąpienie Jarka będą mu do końca życia wypominali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@lizardking_21: Ciekaw jestem jutrzejszych komentarzy na portalach zagranicznych oraz tego, ile ludzi z PiSu się wysypie po tym wystąpieniu (bo wierzę, że znajdą się tacy, którzy odejdą z PiSu).
  • Odpowiedz
@Del: Podejrzewam, że niektórzy bedą sie chcieli ratować z tonącego statku. Bohatersko teraz sprzeciwią sie Kaczynskiemu xD Tylko gorzej jak jednak PiS sie utrzyma u władzy. Przed wieloma teraz dziejowa kalkulacja. Jak u tych lwów z opowiadania Mrożka xD
  • Odpowiedz