Wpis z mikrobloga

Rzucam pytaniem do obserwujących. Jak myślicie co by się stało gdyby na tydzień nie było w ogóle moderacji na Wykopie?
  • 28
  • Odpowiedz
@reddigg

Uczciwa moderacja jest potrzebna na portalu takim jak ten.Za to calkowicie zbedne sa machlojki administracji.Moze jestem naiwny ale zawsze wierzylem ze zasady pojawiania sie na glownej sa takie same dla wszystkich(za wyjatkiem wykopow sponsorowanych)
  • Odpowiedz
@ppj: Tak, zacznij najlepiej do mnie też mówić moderator. Albo znajdź jakąś moją cechę do której będziesz mogla się przyczepić. Przynajmniej mnie się nie czepiasz o coś co sama robisz, w przeciwieństwie do Sheparda. ;)
  • Odpowiedz
Wy macie jakiś problem z tym kto jest modem...

połóżcie na to lachę (czy co tam macie:P), przecież i tak wszyscy (w większości) jesteśmy dla siebie obcymi ludźmi, więc co Wam zależy który z nicków ma nad Wami większą władzę?
  • Odpowiedz
To zależy. Gdybyśmy się zebrali i przejęli ich rolę tj. zapanowali nad spamem etc. zakopując go. To podejrzewam, że nie byłoby tragedii. W końcu co za różnica czy wykop zostanie usunięty czy zakopany? Komentarz tak samo, tuszowanie rzeczywistości(usuwanie) jest złe lepiej zminusować i pokazać innym, że takie komentarze nie są mile widziane. Bardzo bym chciał się przekonać co jest z góry usuwane i chowane przed nami dla naszego "dobra". Rozumiem, że wykop
  • Odpowiedz