Wpis z mikrobloga

Tesco znika też z internetu. Ostatni tydzień dostaw zakupów do domu przez E-zakupy
https://finanse.wp.pl/tesco-znika-tez-z-internetu-ostatni-tydzien-dostaw-zakupow-do-domu-przez-e-zakupy-6569138555857696a

Trochę słabo, bo o ile ich sklepy stacjonarne były coraz gorszę (asortyment, obsługa itp.) to zakupy przez neta z dostawą do domu funkcjonowały wg mnie OK.

Jakie są alternatywy dla Poznania? Istotne są dla mnie: asortyment (w tym różne rodzaje mięsa, duży wybór owoców i warzyw, przypraw, nabiału), ceny, możliwość zrobienia dużych zakupów i możliwość zaplanowania dostawy na konkretną godzinę (widełki max 2h) ew. odbioru skompletowanych i opłaconych już wcześniej zakupów na miejscu. Dzięki za sugestie!
#poznan #zakupy #tesco
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Magadanka: @MorelowyKubek: @maciejg: Glovo ma spore ograniczenia gabarytowe. Nie zamówisz z oczywistych względów 12 kartonów mleka itp. Dlatego szukam teraz alternatywy dla Tesco.

Spar wygląda obiecująco, choć nie mają apki mobilnej.

Sprawdzam jeszcze Everli by Szopi. W największym skrócie, za dyszkę dowożą m.in. z Carrefour, Kaufland i Auchan.
@poznaniak: Mógłbyś podzielić się wrażeniami dot. Everli/Spar, jeśli skorzystasz z ich usług? Jeszcze Carrefour ma swoje e-zakupy, ale dla mnie ich strona i zasady zamawiania są dosyć nieintuicyjne, więc też zastanawiam się nad wypróbowaniem którejś z tych dwóch opcji w listopadzie