Wpis z mikrobloga

Mircy, mam problem - wczoraj przyszły z rana paczki (multiskrytka), ale dzisiaj rano miała przyjść kolejna, więc myślę sobie, że jak mam 48h na odbiór, to nie będę szedł dwa razy do paczkomatu, odbiorę za jednym razem. No i nowa paczka przyszła, a stare mają taki komunikat i nie mam w apce możliwości ich odbioru. Czekać aż się pojawią w paczkomacie, czy gdzieś to zgłaszać, zanim będzie odesłana do nadawcy?

#paczkomaty #inpost
121243 - Mircy, mam problem - wczoraj przyszły z rana paczki (multiskrytka), ale dzis...

źródło: comment_1603805304yfJX7xFpjoA0xjWN7VMsi9.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@FHA96: Właściwie, to paczki do ojca, którego przeszkoliłem tylko z korzystania z apki na telefonie, ja będę po 18 dopiero w okolicy paczkomatu, to sprawdzę, czy da się wyjąć, ale wolałem spytać, zanim by wracały do nadawcy.
  • Odpowiedz
@FHA96: Sprawa ma się tak, że w e-mailu nie ma kodu, tylko info, że w apce albo sms. Sms od lipca już nie przychodzi (nie wiem, czy to po instalacji apki czy nie, nie pamiętam), a w samej apce, po tym jak zmienił się status paczki nie ma już kodu. Zatem ostatecznie nie ma kodu do odebrania, paczki wędrują gdzieś między oddziałami Inpost (wedle info w apce). Więc skorzystałem z podanego
  • Odpowiedz
@121243: Właśnie w apce i na e-mail dostałem przypomnienie, że za 12h paczki zostaną zwrócone do nadawcy, a po kliknięciu w powiadomienie w apce pojawia się informacja, że paczka jest w drodze między oddziałami :( Trzeba było jednak ruszyć dupę wczoraj po te paczki, to bym miał spokój teraz :p
  • Odpowiedz
@121243: Dla potomnych - aż do tych 48h od umieszczenia paczek w skrytce nie było zmian w apce a co za tym idzie otworzenia skrytki. Jak minęło 48h, to stan paczek uległ zmianie na "Upłynął termin odbioru", ale mimo to odkryła się możliwość otworzenia skrytki zdalnie, jak i był podany kod odbioru. Paczki wyciągnąłem tak szybko jak się mogłem z roboty urwać, jeszcze widziałem, że obok paczkomatu stoi taki samochód dostawczy,
  • Odpowiedz