Wpis z mikrobloga

@Antidotum119: Tak bardzo próbujesz bronić tego, że manipulujesz i porównujesz dwie zupełnie inne sytuacje. Co ułani poznańscy zrobili protestującym? "My" więc bez winy, walczymy w słusznej sprawie i możemy robić cokolwiek, bo nam wolno? To jest bolszewizm.
  • Odpowiedz
  • 6
@djtartini1 szkoda, że nie żyłeś te 80 lat temu, pewnie byś szybko wyjaśnił tym Polaczkom, że przecież pisanie znaku Polski Walczącej czy innych haseł (wszystkie świnie siedzą w kinie etc.) na pomnikach czy ścianach kamienic to wandalizm i przecież tak nie wolno xD
  • Odpowiedz
@Antidotum119: ale nadal rozmawiamy o zniszczeniu pomniku ułanów poznańskich, czy rozszerzyłeś analogię ad hitlerum tylko po to, żeby uciec od tematu, bo wiesz, że nie masz racji i bronisz tylko siebie, bo uznałeś to za atak personalny?
  • Odpowiedz
@Antidotum119: A jak napisze "skocz w ogień" to skoczysz? Że napisalas co byś chciała, to myślisz, że to zrobię?
To jeszcze do listy dorzuć błędy logiki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@yami typie, przychodzisz tu, #!$%@? o odpowiednich hasłach a gdy Cię pytam o przykład takiego hasła to każesz mi je wymyślać xD i to ja tu mam problemy z logiką?

Że napisalas co byś chciała, to myślisz, że to zrobię?


To teraz patrz na to:

#!$%@? z tego wątku wraz ze swoim #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Zakład, że to zrobisz?
  • Odpowiedz