Wpis z mikrobloga

@Drakii:

To kto pracuje jako naukowcy i inżynierowie?


na uczelni często studenci przyjeżdżają lepszymi autami niż wykładowcy, także nie wydaje mi się żeby ci "naukowcy" jakoś sporo zarabiali
  • Odpowiedz
Ogarnijcie sobie ile naukowcy i inżynierowie zarabiają w SpaceX albo w Google itd.


@Drakii: no ale napisałeś, że większość naukowców ma się dobrze i nie ograniczałeś się wtedy do tego promila z absolutnej czołówki. Zrobiłeś to akurat wtedy, gdy ludzie zwrócili ci uwagę na to, że raczej tak nie jest. Całkiem wygodnie, ale to spacex i google nie maja tutaj nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 1
Ja mam bogatych rodziców, dokładniej mamę, ale w wieku 19 mam niezależna od niej pracę i niezależny od niej biznes. Ten mem to jakieś sposób na odrzucenie od siebie myśli, że to wina rodziców, że jesteście słabi, a nie wasza. Wasza
  • Odpowiedz
Ja mam bogatych rodziców, dokładniej mamę, ale w wieku 19


@H13D: Ty chyba nie myślisz, że kiedy całe życie opływałeś w dostatek, twoich rodziców było stać na prywatną szkołę, korepetytorów, masę zajęć pozalekcyjnych, i edukację w kierunku który sam mogłeś wybrać, i nagle jesteś samotną wyspą której wszystkie osiągnięcia są magicznie tylko jej zasługą.
P.S. śmieszne że musisz się dowartościowywać w tak prymitywny sposób, no ale sofiści byli, są i
  • Odpowiedz
@Tyraxor: W jaki sposób? rozumiem, że jesteś ubogi umysłowo, ale to, że tworzysz w swojej gowie jakieś niestworzone fazesy nigdy nie pomoże ci w znalezieniu dobrze płatnej pracy. Z taką pustą głową nie dziwne, ze jesteś przegrywem XD. Gdzie napisałem,że miałem cokoliek z tego co napisałeś w piewszej linijce? Nauka czygtania to podstawa. A uścislająć. Nigdy nie byłem na korepetycjach, nigdy nie opływałem w luksusie i moja praca ani bizdes
  • Odpowiedz
@Tyraxor: Jesteś upośledzony, nie dziwe sie, że nawet gruba by Cię nie chciała, ale i tak życzę wszytkiego dobrego, może kiedyś zrozumiesz swój problem
  • Odpowiedz
@Tyraxor: W waszej lewackiej utopii wszyscy skończyli by w biedzie i ubóstwie, no ale chociaż wszyscy mieli by #!$%@? życie i byłoby równo. Taki wygląd wasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz