Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PMV_Norway: ale bedzie mialo imie, krzciny i pogrzeb!
Kropidlak wydyma 2x na kase, rzad wpisze +1 do statystyk, wszyscy hepi, oprocz rodzicow i rodziny takiego warzywa, ale ich #!$%@? bolakow robakow, kto by sie nimi przejmowal.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milymirek: widzisz så przypadki jak np te powyżej że chyba nie wolno fundować takiej traumy rodzinie. Ale spokojnie pro life i inne oszołomy zakaża jeszcze więcej. Ludzie myślą że zaraz wszystkie kobiety rzuca się by dokonywać aborcji. Poczytaj co mają do powiedzenia rodziny tych dzieci które nie mają najmniejszych szans na życie, poczytaj o tych którzy urodzili się i nie mają najmniejszej pomocy od państwa. Najważniejsze że się urodziło a później
@PMV_Norway: Poczytałem: https://nczas.com/2020/10/25/mocne-swiadectwo-mecenasa-kwasniewskiego-nasz-emil-ludwik-umarl-w-piatek/

A właśnie nie zdychać w agonii. Z tego wynika: https://www.wykop.pl/link/5762533/comment/83412599/#comment-83412599
że aborcja polega np. na przedwczesnym porodzie i zostawieniem dziecka aż się udusi. A można uśmierzać ból na różne sposoby.
Wiec argument o cierpieniu jest kompletnie nietrafiony, bo w przypadku aborcji to cierpienie występuje a można podać lek uśmierzający ból.
Są dziwaczne podejścia do tego.

Wśród prolife jest pewnie największa organizacja charytatywna dla dzieci więc kalka z zachodu
@Vincenzo: Ty mnie z kimś pomyliłeś. Ja tutaj wyśmiałem bezsensowność oburzania się na mówienie o śmierci, gdy alternatywą jest taka sama śmierć, tylko sztucznie wykonana.
A nie oczywiste jest to, że aborcję się robi często w ogromnym bólu dla tego dziecka i tak samo trzeba uśmierzać ból w jednym i drugim przypadku. Więc cierpi nie tylko jak naturalnie umiera, ale też przy aborcji.
@PMV_Norway: Ogólnie aborcja (nie wiem jak często i dlaczego) oznacza ogromne cierpienie.
Być może przez to odczłowieczanie, nie uznaje się tego za cierpienie człowieka tylko płodu i udaje że nie ma problemu. Czy przed urodzeniem, czy po urodzeniu, po prostu uśmierzyć powinno się ból. Nie ma tej fałszywej alternatywy, że aborcja to myk pyk i po kłopocie bez myślenia, a urodzenie i umieranie tego dziecka to już coś innego i straszniejszego