Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że w obecnej sytuacji wielu ludzi zapomniało jak wyglądało życie "za Peło". Nagle zaczęli się jawić jako partia na którą warto głosować. Chciałbym przypomnieć jak to wyglądało w latach 2007-2015

http://www.grzechy-platformy.org/sluzba-zdrowia/

Pamiętajcie, PO nie jest zdrową alternatywą dla tego dziadostwa które jest teraz u wkadzy. Jak dojdą do władzy będą szybko inne protesty, nic się w chlewie nie zmieni.
#pis #po #polska #polityka #bekazpisu #bekazpo
  • 11
@Wujek_Heniek: Idąc tą logiką to przypomnij sobie lata 2005-2007, nie wiem czy były kiedykolwiek w historii III RP rządy gorsze niż rząd dwóch Kaczyńskich, chociaż myśle że te już je przegoniły. PO nie jest partią zdrową, ale PiS pod względem ekonomicznym i pod względem ilości bubli prawnych ZAWSZE był od PO gorszy, w 2011 Polacy nie wybrali PO dlatego że im sie podobało tylko dlatego że pamiętali jakie gówno i folwark
@Wujek_Heniek: A PiS to niby partia czego? Takiego samego kolesiostwa i dziadostwa w pakiecie z lizaniem rowa Rydzykowi i reszty czarnej bandy. Ja nigdzie nie powiedziałem że PO jest bez winy, przekaz jest taki że no niestety, ale po czasie widać że Polska jednak lepiej wyszła na rządach PO niż PiSu, mimo wszystko aż takiego #!$%@? i wzajemnego szczucia na siebie wtedy nie było.
  • 0
@igik1234 chyba żartujesz, było dokładnie jak teraz tylko trochę inaczej, nie było aborcji tylko acta, afery i przekręty typu autostrada wolności Pana Kulczyka za nasz $ jeden i ten sam gniot jest nic nie wart. Trzeba wybierać inne opcje polityczne