Wpis z mikrobloga

#konfederacja i ich wyborcy to tandem jednak dopasowany w swoim deficycie intelektualnym. Jedni myśleli, że ich wyborcy to w 100% kato-zamordyści i się obsrali jak wyszło, że tak jakby nie do końca i właśnie mają gnój na profilach online przez swoich własnych wyborców a drudzy myśleli, że konfa to liberałowe a'la Nowoczesna i się obsrali jak wyszło, że o gospodarce ni hu hu ale w zamian przyklepali katoszariat i się zaczęli tym szczycić.

Teraz obie strony uprzejmie zdziwione, przekaz partii rozjechał chyba juz przedwczoraj bo jedni ratują dupę gdy drudzy idą na zwarcie a dotychczasowi wyborcy jakby się nagle obudzili i publikuja rzewne przeprosiny za oddany głos.

No iks #!$%@? de

#polityka #aborcja
  • 20
  • Odpowiedz
@zdun8: Procentowo szansa jest na to bardzo mała, ale zawsze istnieje. Dużo pewnie wpływa na to jak matka się odżywia i czy stosuje jakieś używki co zwiększa możliwość wystąpienia wad płodu.
  • Odpowiedz
@Szeryfkiller: Czyli to dla Ciebie to jest ok, że będziesz żył z żoną/dziewczyną przez miesiące wiedząc, że dziecko umrze przy porodzie? Pytam z ciekawości, każdy ma prawo do własnego zdania.
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: Ale też #!$%@?... Gospodarczo konfa jednak jakieś poprawki czy nawet całe ustawy wystawia. Problem jest taki, że wszyscy je odrzucają, zarówno PiS jak i KO... Ja głosowałem na konfę z premedytacją, mając świadomość, że to kato-beton z dozą szurostwa. Nie wiem kogo to #!$%@? dziwi, chyba tylko osób, które na konfę nigdy nie głosowały i w zasadzie znalazły potwierdzenie na swoją tezę o której wszyscy wiedzieli... Albo kucy z klapkami
  • Odpowiedz
Ciekawe jakie będziesz miał zdanie jak Twoja żona/dziewczyna/znajoma będzie musiała rodzić chore dziecko, które umrze zaraz po porodzie.


@zdun8: Wyjadę do kliniki aborcyjnej do najbliższego państwa graniczącego z naszym ciemnogrodem i dokonam tam aborcji... Gdyby uniknięcie klina podatkowego, #!$%@? NFZ, niepewna emerytura, wszechobecna korupcja i nepotyzm były tylko tak łatwe do "zlikwidowania"...
  • Odpowiedz
@zdun8: Choćby projekt zmian w ustawach: o statusie sędziów Trybunału Konstytucyjnego, o Sądzie Najwyższym, Prawo o ustroju sądów administracyjnych i o Trybunale Stanu... Nie podam dokładnie daty i numerka, bo niestety www.sejm.gov.pl nie działa ;3 Mieli też o dochodowym i kwocie wolnej od podatku i jakieś gówno odnośnie edukacji seksualnej. W większości wnoszą poprawki do ustaw wychodzących z ramienia innych partii. Część memicznych, część idiotycznych (głównie w kwestiach światopoglądowych, jak np
  • Odpowiedz
@lemek3: To są projekty poselskie PISu. Ponawiam pytanie: jakie projekty ustaw założyła do laski Marszałkowskiej Konfederacja?

Odpowiem za Ciebie: żadnego bo nie mają wystarczającej liczby poslow.
  • Odpowiedz
  • 0
@zdun8 No w takim kontekście to masz rację. Natomiast same ustawy wyszły spod ich ręki. Muszą sobie jakoś radzić. Nie wiem co chcesz udowodnić.
  • Odpowiedz
  • 0
@zdun8 To mówimy o czymś innym. Konfa miała swoje projekty ustaw, które nawet gdzieś tam przedstawiała. To, że nie jest wstanie ich oficjalnie złożyć, bo nie zebrali 15 podpisów to inna para kaloszy.
  • Odpowiedz