Wpis z mikrobloga

Ciekawe co zamierza teraz robić? Jest w sile wieku, jak przestanie walczyc to rozglos siadzie, reklam mniej, choc i tak jakos mega medialny nie byl w Stanach - u siebie pewnie calkiem na odwrot to wyglada. Swoje pewnie zarobil no ale co mozna niby robic do łemerytury po trzydziestce :D #ufc #mma
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@ekjrwhrkjew: No wlasnie wiem ze pewnie swoje zarobil i ma #!$%@? juz do konca, ale bardziej chodzilo mi o to co moze robic :D Jednak ten proces przygotowywania i ciezkich treningow a pozniej mega adrenalina - tego na bank bedzie brakowac
  • Odpowiedz
@invictus-: Bedzie trenowal w dagestanie mlodych. Pracowac to nie musi do konca zycia bo samo nazwisko bedzie dawalo mu hajs. To jest wlasnie taki czlowiek ktory jest kosmicznie nadziany a jest normalnym kolesiem. Wychowany w prostej rodzinie w zapyziałym dagestanie, tam sie bide klepie.
  • Odpowiedz
  • 0
@PancakeV: @ekjrwhrkjew: Trenowac na pewno bedzie, ale wiecie jak jest, ludzie trenuja cos zeby sie sprawdzic, rywalizacja. Moze mu sie odwidzi za jakis czas :D Choc on ma taki chatakter ze jak powiedzial to sie bedzie trzymal...
  • Odpowiedz
@invictus-: Niemedialny? Przecież to największa gwiazda mma na świecie. Zobacz ile osób go na Instagramie obserwuje, jest podobno 5 najpopularniejszym muzułmaninem na świecie, cały ten islamski świat go kocha. Ma znajomości wśród szejków, książąt w Emiratach i Arabii Saudyjskiej, którzy go uwielbiają. Ma swoje firmy, umowy sponsorskie z gigantami, za tą walkę ma zapewnione conajmniej 10 mln $. Sam Dana mówił, że gość jest najbogatszym zawodnikiem w UFC, ma w #!$%@?
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: @invictus-: @Overrr: @PancakeV: @mchmjszk: ale jest coś dziwnego z tą deklaracją zakończenia kariery, White mówił, że jak Khabib wygra z Justinem to mają przygotowaną jakąś mega walkę i Justin odgrażał się, że popsuje Khabibowi i Whiteowi te plany, a po drugie ostatnio menadżer Khabiba wypowiadał się na temat tego, że Conor vs Dustin w półśredniej nie będzie eliminatorem do walki o mistrza LW, wiec sie nie
  • Odpowiedz
@Wisbor: ta mega super walka to według mnie rewanż z Conorem. Łysy wie, że PPV by się sprzedało najlepiej. Ale Chabib już nie chce wchodzić do tego bagna.
  • Odpowiedz