Wpis z mikrobloga

#pytanie #spiskovstheory #teoriespiskowe
na swiecie istnieje korupcja, klamstwo, wyzysk, w tym na szczeblach wyskiej wladzy
Czy to pravda czy teoria spiskowa?
1. Niestety to pravvda, sprowadza sie to bowiem do dzialan i uczynków poszególnych jednostek
2. Nie pravda, kazdy kto jest u wladzy jest uczciwy i reprezentuje glos swoich wyborców nie ma szans na korupcje czy jakiekolwiek spiski które mialyby wzbogacic np polityka kosztem obywateli
3. Wszyscy na swiecie sa zli, nie ma ani jednego dobrego czlowieka, banda oszystów na prawo i lewo czy to bogaty czy to biedny wszystkie podle co do jednego, 100% ja mam zawsze racje bo wiem
4. Ta jasne teraz to dales illuminati, mala grupa ludzi rzadzi swiatem, reptylianie, UFO, starozytni kosmici, plaska ziemia, zniszczyc system, ic zalóz se folie na leb foliarzu co ty w ogole bredzisz jaka korupcja o co Ci chodzi takie historie to se wsadz miedzy basnie

na swiecie sa istnieje korupcja, klamstwo, wyzysk, w tym na szczeblach wyskiej wladzy

  • niestety to pravvda 83.3% (15)
  • nie pravda, wszyscy u wladzy sa dobrzy 0% (0)
  • wszyscy na swiecie sa zli tylko nie ja 11.1% (2)
  • to bzdury, UFO, plaska ziemia, ic folie zalóz 5.6% (1)

Oddanych głosów: 18

  • 6
@MxS89: wlasnie przeczytaj dokladnie 1 nie strwierdza ze 'wszyscy', tylko mówi ze jezeli takowe istnieja: korupcja, klamstwo, wyzysk to tylko dlatego ze poszczególni ludzie tak postepuja, i ze te rzeczy sporowadzaja sie wlasnie do uczynków ludzi. Mozna zachowywac sie wlasciwie lub nie, ulegac zlym rzeczom lub przeciwstawiac sie im albo byc biernym wobec nich albo cokolwiek jeszcze innego... wlasnie uwazam ze 1 jest najmniej skrajna w tym wypadku. Tym samym nie
@MxS89: dlatego przeczytaj ze nr1 nie uzywa nigdzie slowa "wszyscy". oraz ze w pytaniu nie bylo slowa "wszystko", a jedynie stwiedrdzenie ze istnieje, wiec w doysle wspólistnieje z wszystkimi innymi rzeczami które istnieja czyli obok dobra, dobrych rzeczy i dobrych zachowan istnieja takze: korupcja, klamstwo, wyzysk, w tym na szczeblach wyskiej wladzy