Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wybaczcie ale musze sie komus wyzalic (). Mylam wczoraj swoje rosliny roztworem z wody destylowanej 1l + pol lyzeczki olejku neem + kropla delikatnego mydla. Do tej pory wszystkie rosliny byly zachwycone, nikomu nic nie dolegalo. Nigdy wczesniej nie mylam w ten sposob pieniazka (jest bardzo duzy i mi sie nie chcialo) ale wczoraj nadszedl ten moment (ktorego teraz bardzo zaluje). Po aplikacji mojej mikstury wdzystko bylo ok ale dzisiaj rano moim oczom ukazal sie picrel... (,) Caly pieniazek, kazdy lisc ma rany, jedne wieksze drugie mniejsze. Wczesniej wygladal jak chad a teraz to szkoda gadac. Zepsulam sobie weekend ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#rosliny
Woofinka - Wybaczcie ale musze sie komus wyzalic (・へ・). Mylam wczoraj swoje rosliny r...

źródło: comment_1603561700gtUc8JD47P4fwwvm7qn4qc.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@pepepanpatryk: xD
Poszedl pod prysznic, cokolwiek mu nie pasowalo juz z niego zmylam. Mam nadzieje, ze sie podniesie. Ma ogrom baby sadzonek do ktorych nie mialam jak tam sie dostac z gabka wiec im nic nie bedzie. Szkoda mi strasznie bo to roslina matka wszystkich moich pieniazkow, mam go od dwoch lat.
@magnes125: Stal tam gdzie zawsze. Slonca u mnie nie bylo od tygodni. Jemu to wyskoczylo w ciagu nocy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@petunya: (,) dziekuje. Do tej pory wszystkie rosliny lubily ten zabieg, nawet takie diwy jak skrzydlokwiat czy alokazja ¯\_(ツ)_/¯. Pojecia nie mam dlaczego pilea zareagowala fochem.
  • Odpowiedz