Wpis z mikrobloga

Moje poglądy skreciły przez ten prawicowy chlew już tak bardzo na lewo, że chyba juz dla mnie skali zabraklo. Mam zamiar głosować na najbardziej lewicowego kandydata tak dlugo, aż prawa człowieka w Polsce będą na cywilizowanym poziomie, a religia zostanie ostatecznie wywalona że szkół


@extra_virgin: Czyli ze skrajności w skrajność ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#aborcja #protest #oswiadczenie #neuropa
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reiter: gówno mnie już to obchodzi, chce w Polsce widzieć łatwo dostepną aborcję dla wszystkich kobiet bez względu na przyczyne, łatwo dostępna antykoncepcję, w szczególności antykoncepcję awaryjną, nie mam zamiaru słyszeć dehumanizowania LGBT, strefy wolne od LGBT mają zniknac, jednopłciowe małżeństwa mają być dozwolone, tak samo adopcja przez takie pary, kler i katole mają zniknąć z przestrzeni publicznej,zwlaszcza ze szkoł. Kto mi to zapewni? Holownia? Pozer i katol. Czy rafał który
@extra_virgin: antykoncepcja jest dostępna, wystarczy zapłacić. Awaryjna? Nie mam problemu z kupnem tabletki.
Niech strefy wolne od LGBT znikną, ale niech nie będą wprowadzane też strefy LGBT.
Religia nie jest obowiązkowa w szkole, do polityki nie powinni się mieszać.
Nie popieram adopcji dzieci przez pary LGBT+.
Lewica to nie jest dobry wybór i wyluzuj, rozmawiamy kulturalnie, nie musisz obrażać "katoli". Oczekujesz szacunku, to sam go okazuj.

PS. nie jestem wyborcą PIS