Wpis z mikrobloga

Dorastam do tego aby zagłosować na PSL w przyszłych wyborach. Serio. Głosowałem na konfe i do tej pory byłem względnie zadowolony. Wiadomo że nie mieli mocy by cokolwiek zrobić ale przynajmniej udało im się zwrócić uwagę na wiele ważnych tematów i jak na 11 posłów to ładnie działali. Choćby ich opór dla podwyżek dla posłów czy 5 dla zwierząt z tych ostatnich rzeczy. Ale to co odwalili z #aborcja czy wcześniejsza walka o górników to straciłem wiarę. Korwin i inni "wolnościowcy" lubią mówić o selekcji naturalnej etc a tu chcą zmusić kobiety by rodziły nieuleczalnie chore dzieci. Jestem przeciwny aborcji jako takiej bo każdy ma prawo do życia i uważam że mieliśmy najlepszy kompromis na świecie więc za ruszanie go należy się utrata subwencji. Niech ten Gowin z Sośnierzem przejdą do Koalicji Polskiej to nawet na nich zagłosuje. #konfederacja
  • 9
  • Odpowiedz
@13gugu13: Myślę, że prawo jakie obowiązywało do tej pory było rozsądne. Mimo, że lubię konfederację, ich konserwatyzm jest skrajny i przysłania ważniejsze rzeczy.
  • Odpowiedz
@robertx: Spodziewałem się tego po RN, Braunie ale liczyłem że Korwin, Dziambor, Kulesza nie poprą takiego projektu PiSu. Odbije im się to straszną czkawką i założę się że w następnym sondażu Konfederacja spadnie poniżej 6%
  • Odpowiedz