Wpis z mikrobloga

Beka z Konfederacji. Te dzbany serio nie spodziewały się takich reakcji swoich wyborców i generalnie ludzi xD Jestem przekonany, że jutro już nie będzie takiego triumfalizmu i generalnie tego całego „to dzięki nam” jak na początku, tylko powolne zaciemnianie tematu, a może i spychanie odpowiedzialności na pisiorów xD
#konfederacja #aborcja #4konserwy #neuropa
  • 5
  • Odpowiedz
@rorf46: Spychanie już się zaczęło. Choć ja się spodziewam rozdwojenia jaźni. Będzie jednocześnie szedł przekaz że to nie oni tylko PiS oraz że to ich zasługa.
  • Odpowiedz
@rorf46: Nie ma takiej opcji. Konfederacja to partia ideowa. Bosak to by się prędzej mandatu posła zrzekł, niż potępił zaostrzanie przepisów aborcyjnych. Oni mają skrajny konserwatyzm głęboko w sobie i tego się nie da przeskoczyć.

Ja to się nie zdziwie jak Bosak albo Sośnierz za chwilę coś bezczelnego jeszcze powiedzą nt. aborcji albo nt prostestów.
  • Odpowiedz
@rorf46: W partii w której jest Braun, Winnicki, Korwin i Bosak? Nie będzie żadnego spychania, będą dalej się prężyli, że to dzięki nim. Zapewne skończy się to pod progiem - i dobrze.

Za to Kulesza i Dziambor są skończeni, nie wiem czy jacykolwiek liberałowie będą chcieli z nimi współpracować.
  • Odpowiedz