Wpis z mikrobloga

@cechinimuszyna: xDDD od 3 lat nie zapłaciłem blizowi ani złotówki bo wszystko mam za golda. zresztą to nie ja płacze bo dodali to czy tamto i łeee blizard zły, nie chcesz nie graj ale nie spamuj tagu płaczem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bobowicz: ty może i nie, ale wyobraź sobie, że ktoś musiał kupić za ojrosy ten token, który ty kupiłeś za golda. I myślisz, że Blizzarda obchodzi, czy ty kupujesz abonament za euro, czy ktoś kupuje DROŻSZEGO tokena za euro, którego ty potem kupujesz za golda?
@cechinimuszyna: na patrz na tych subopów miras, dobrze zrobiłeś. Sam bym to zrobił, gdybym nie był ostrożny i nie czekał z kupnem preorderu
  • Odpowiedz
@Bobowicz: gdzie ty widzisz krytykę w tym co wcześniej do typa napisałeś xD do tego wysnułeś gówno wartą teorie, że ty nie płacąc ani złotówki nie wrzucasz nic Blizzardowi do kabzy. A prawda jest taka, że pośrednio to robisz, ba nawet dzięki tobie blizzard ma więcej, bo token kosztuje 5 euro więcej niż abo na miesiąc
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna: a ja mam ten okropny transmog, bo dostałem go od Blizzarda za darmo, bo mam półroczną subskrypcje na Classica ;) Chyba założe go na Vulperke, żeby ludzie dostawali jak największego bólu dupy xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: A niech biorą na zdrowie, naprawde mi to nie przeszkadza xD ale jak ktoś ma problem z tym co robi blizz to już powiedziałem- nie chcesz nie graj ale nie spamujta tagu płaczem w kółko bo nie wszystkim się chce czytać co drugi post o tym jaki to blizzard zły i w ogóle ¯\_(ツ)_/¯

a no i pokaż mi gdzie wysnuwam tą teorie xD bo tak jak Ty nie
  • Odpowiedz