Wpis z mikrobloga

Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Temat odnośnie HololiveCN, więc jeśli ktoś nie jest zainteresowany może sobie odpuścić czytanie.
No i HololiveCN przestaje istnieć. Dziewczyny dostały wybór do końca miesiąca a) zaczną działać na własną ręke b) dołączą do innej korporacji c) graduation. Żeby nie było że cover są ci źli, to szczerze im kompletnie się nie dziwie po ostatniej aferze z chinami. Do tego dziewczyny mówią że cover im mocno pomaga, jednocześnie dopóki nie dokonają wyboru to cały dochód jaki teraz zarabiają trafia prosto do nich, oczywiście minus prowizja dla serwisów bilibili/twitch/youtube. Jednocześnie wszystkie eventy, które miały się niedługo wydarzyć jak na przykład czyjaś rocznica, to normalnie się odbędzie. Tak więc, smutne, ale tym razem Cover zachowuje się bardzo w porządku w stosunku do dziewczyn, więc okejka dla nich
#randomanimeshit #anime #virtualyoutuber #hololive #shiroganenoel #meganekko
źródło: comment_1603387413KnPsMISmxLbmLMFNGPA7Ob.jpg
  • 10
@Hajak: O kurcze jaki rigcz, aby się odciąć od chinoli ||
Chociaż szkoda dziewczyn, bo ostatecznie dostały rykoszetem, no ale nie wiadomo jakie tam teraz faktyczne emocje panują, że podjęli taki drastyczny krok ()

Chociaż wygląda to tak jakby ostatecznie zobaczyli co ostatnie Hololive English #!$%@?ło i im przeszło lizanie dupy chińczykom za grosze xD

Ara Ara~ Onee-san o(>ω<)o
@faJi: Szczerze to podjęli bardzo dobrą decyzję. Poświęcili dochody od chińczyków, na rzecz spopularyzowania vtuberek dla reszty świata, co może im się mocno opłacić.
Ciężko powiedzieć zwłaszcza ze szczerze zbytnio nie śledzę ich podbojów na bilibili xD Moja wiedza się ogranicza do tego że Fubuki jest mega popularna tam oraz że Choco musiała przestać streamować na bilibili po jakieś aferze z jej quizami. Podejrzewam że będą dążyć żeby w ogóle nie
@Hajak: Po cichu liczyłem że odpuszczą sobie Chiny, ale nie spodziewałem się że naprawdę to zrobią.
Sukces Hololive EN i Gura wbijająca milion w nieco ponad miesiąc na pewno się do tego przyczyniły.
Żeby z powodzeniem działać w Chinach musieli by wprowadzić srogą cenzurę, a to negatywnie odbiło by się na reszcie.
Z hololive CN znam tylko Artie jest całkiem niezła, szkoda dziewczyn ale może jakoś im się dalsza kariera ułoży.
@Lisiu: Sukces HololiveEN to jedna kwestia, druga to że byli między młotem a kowadłem. Wiedzieli że podobnych akcji z Coco będzie coraz więcej, bo chińczyki tak łatwo nie odpuszczają i z jednej strony nie mogli jej całkiem odpuścić, bo hejty by się tylko nasiliły od strony chińczyków, z drugiej strony gdyby ją ukarali mocniej, to część dziewczyn z HololiveJP mogłoby po prostu odejść. W dyskusji z pierwszego linka co wysłałem, ktoś