Wpis z mikrobloga

W Hiszpanii debatują nad tym czy dać możliwość aborcji dla 16 i 17 latek bez wymaganej zgody rodziców, aby nie mogli zniszczyć życia dziecku i potencjalnemu wnukowi, a w Polsce TK uzał, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją xDDDD KK to największa zaraza i tragedia jaka dotknęła ten kraj w historii.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 55
  • Odpowiedz
@kezioezio: Urodziłam 2 miesiące temu. Nie mogłabym nosić martwego dziecka w sobie albo nosić 9 miesięcy z wiedza, że umrze w ciągu kilku godzin od porodu. Nie wyobrażam sobie co by się działo przez to w mojej głowie.
  • Odpowiedz
@kezioezio: przestańmy za fanatykami używać określenia „aborcja eugeniczna”. To nie ma i niby nie mało nic wspólnego z eugenika, to potworek językowy wprowadzony żeby narzucić błędne rozumienie tematu i ich narracje.
  • Odpowiedz
@kezioezio: Dobra, ale piszesz jak gdyby to co w Hiszpanii sie dzialo bylo ok. A nie jest. Aborcja na zyczenie, jasne zrobmy z tego zupelnie normalne zjawisko, niech sie dzieciaki jebia bez gumy i w razie czego usuwajmy. Pozwalajmy kobietom na wszystko, faceci nie beda miec zadnej kontroli nad poczęciem dziecka, bo kobiecie cos sie odmieni i #!$%@? usunie ot tak
  • Odpowiedz
zwyczajnie brać odpowiedzialność za swoje czyny.


@Marek1991: Dzieciak nie jest karą za seks, to po pierwsze. Po drugie, kim do curvy są obce dla mnie dewotki z podkarpacia, albo stulejarze konfederaci, że chcą mnie i partnerkę zmusić do wzięcia odpowiedzialności za to co zrobiłem? XD Co cię to interesuje?
  • Odpowiedz