Wpis z mikrobloga

wychodzą jakieś info z aca, że khabib normalnie waży 86, a w dniu walki 83, islam tak samo, dobrze, że gamer nie dostał islama na start, bo to chyba jest sufit, gamer ważąc 79 normalnie nie da rady z tymi koniami, tu trzeba wbić kilka kg mięśnia i nauczyć się to zrzucać, teraz jak obejrzałem tego gurama to tam też ~85 musi nosić na co dzień, nie wiem jak oni to zrobią, no gamrot jest między lekką i piórkową #ufc #mma
  • 10
  • Odpowiedz
@anotherguy: przeciez Khabib na filmikach z treningow wyglada na wielkiego, on normalnie sparuje wtedy zapasy z Cormierem, nie zdziwilbym sie jakby mial z 90kg. Już nie pierwszy raz ludzie mu zarzucaja, ze on jest za duzy na ta kategorie i silowo nie ma z nim nikt w dniu walki szans ;>
  • Odpowiedz
@anotherguy: @AGS__K: Materla na 90% jest na koksie, a wtedy jest o wiele wieksza retencja wody i można więcej zrzucić. W UFC jest kontrola antydopingowa i nie wierze że khabib by mógł coś brać. Poza sezonem przygotowawczym do walki widać że łapie trochę tłuszczu, wiec podejrzewam że zrzuci z 2-3kg tłuszczu, a reszta to woda.
Nie wiem skąd informacje o tym że na codzien chodzi w 86kg, ale to chyba
  • Odpowiedz
@biriop: artykuły dzisiaj jakieś znalazłem, gdzie były dosłowne cytaty, a co do khabiba to oglądałem kilka razy wywiad, ale tam mówił, że waży 84/85, tylko to wiesz też trochę czasu minęło, artykuły bym ogarnął, ale ten wywiad to po rusku był, tylko napisy angielskie
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: to może dowalił jednak aż tyle mięśnia i teraz faktycznie chodzi w tym 85-86. To naprawdę nie wiem jak robi ta wagę w szczególności że nie wygląda źle na ważeniu i przed.
  • Odpowiedz