Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie piłem dzisiaj kawy i jestem niewydajny, bo mam już dość codziennego mycia tej kawiarki i całego tego rytuału który jest już męczący. Nie mam gdzie położyć ekspresu bo mam bardzo małe mieszkanie.

Jaki sposób przyrządzania jeszcze proponujecie, aby conajwazniejsze. Nie trzeba było czyścić tego gówna.

#kawa
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@teamSeitan: @sokol1990: @palodisko: przecież jak tam patrzę to aeropress będzie brudny w środku i kawa będzie smakować stęchlizną po jakimś czasie ..

W dodatku w dripie jest ten czajniczek pod dripem do którego leci kawa i też będzie brudny.
Wcale nie mniej męczarni i czyszczenia niż przy kawiarce.
@JakTamCoTam: Mogę wysyłać filmiki z yt ale to nic nie zmieni i chyba Cię nie przekona. Aeropress to najszybsza metoda naprawdę dobrej kawy przy minimum czasu i mycia. Zapytaj może ktoś z twoich znajomych ma i zrobicie sobie test. Ty kawiarkę, on aero. Zrobi 3 kawy z myciem zanim u Ciebie pierwsza będzie do wypicia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakTamCoTam: frenchpres. Dostępny w każdy sklepie z kubkami i szklankami. Wyciskasz kawę, potem opłukać jak każdy kubek i gotowe. Mam prawie wszystkie zabawki do robienia kawy i używam praktycznie tylko tego. Częściowo z lenistwa właśnie