Wpis z mikrobloga

O kurde xD HURR DURR JAPONIA GWAŁCIŁA KOBIETY, tymczasem rosjanie wymordowali #!$%@? 50% wykształonych ludzi w PL ale oni nie byli zgwałconymi kobietami więc nic się nie stalo i można jeździć na wycieczki szkolne do Rassiji XD Niemce też spoko a Berlin fajne miasto a ci p0lacy w obozach zagłady to pewnie kłamstwo białych cis mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bekaztwitterowychjulek
A.....r - O kurde xD HURR DURR JAPONIA GWAŁCIŁA KOBIETY, tymczasem rosjanie wymordowa...

źródło: comment_1603208479co7nXAjSWGD0SAIbsUfBpe.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@WladcaSlimakow: no tak, tylko Julka zapomina o milionach mężczyzn którzy zginęli na froncie, a za główny zły skutek wojny bierze pare zgwałconych dziewczyn. Ja nie gloryfikuję gwałtu, jest to straszna rzecz, ale serio, podczas II wojny światowej były o wiele gorsze rzecz niż te zgwałcone Koreanki
  • Odpowiedz
@WladcaSlimakow: "nie wspierajcie japońskiego rządu i nie romantyzujcie japonii bo to serio jest #!$%@? naród" no dobrze że się interesuje tematem, to niech teraz przestanie kupować i korzystać z rzeczy pochodzących z: USA, NIemiec, Rosji, Chin bo każdy ten kraj kiedyś był w wojnie i zrobił coś złego.
  • Odpowiedz
serio, podczas II wojny światowej były o wiele gorsze rzecz niż te zgwałcone Koreanki


@AnimeJestSuper: Ja nie wiem czy jest sens to w ogóle relatywizować, krzywda jednostki w trakcie wojny to krzywda jednostki, a każdy patrzy na to ze swojej perspektywy, nie ma krzywdy mniej, lub bardziej strasznej.
Kobietą bardziej wstrząsną gwałty, żyda holocaust, a np. polskim mężczyzną zbrodnie armii czerwonej.

Aczkolwiek śmieszne jest jej jechanie po całym narodzie za czyjeś
  • Odpowiedz
@AnimeJestSuper: akurat jak ruscy „wyzwalali” wsie to kobiety chowały się w szambach bo te zwierzęta gwałciły wszystko od niemowląt po staruszki. Chociaż w tym wypadku nie widzę związku, chyba ze ta Julka jest znana z wychwalania czerwonych śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) + Chyba każdy ogarnięty człowiek wie, że Japonia ma w #!$%@? zbrodni wojennych na sumieniu, ale nie wiem moze dla 15 letnich julek wychowanych na
  • Odpowiedz
@DrJekyllandMrHyde: ja beke cisne z tego że juleczka wyzywa japonie i namawia do zaprzestania wspierania tego rządu, a sama je w McDonaldzie (a Amerykanie mają swoje za uszami), ma telefon firmy amerykańskiej, jeździ niemieckim samochodem (mimo holocaustu) i tak dalej.
  • Odpowiedz
@AnimeJestSuper: Przecież tutaj nie ma żadnej stereotypowej Julki tylko świadoma historii dziewczyna. To do czego namawia jest osobną sprawą ale wiedza o zbrodniach Japończyków w Azji nie jest powszechna w Polsce i tutaj laska wybija się ponad przeciętność. I tak, wizerunek Japonii jest w Polsce ugrzeczniony. I to o czym pisze o porywaniu młodych dziewczyn z Korei to tak samo prawda, a Japonia nie rozliczyła się z tymi zbrodniami co stanowi
  • Odpowiedz
@patatier: Bardziej geopolityki, ten dorobek badawczy był marginalny w porównaniu do niemieckiego. Poza tym to nic nie zmienia w kontekście oceny zbrodni Cesarstwa i polityki powojennej Japonii w tym zakresie. Ma dziewczyna rację i nie ma co tutaj jej Julkować bez sensu.
  • Odpowiedz
ale serio, podczas II wojny światowej były o wiele gorsze rzecz niż te zgwałcone Koreanki


@AnimeJestSuper: xD
- Zgwałcili panią? No trudno, nie może pani rozpaczać, bo panu sąsiadowi mina urwała nogę, a Mengele robił eksperymenty. No i co pani płacze? Takie są realia, proszę się wziąć w garść, iść pobiegać czy coś
  • Odpowiedz
@willard a i owszem. Amerykanie mieli ich pod butem i z przykładnego ukarania wyszło tyle, że wielu zbrodniarzy sobie przejęli żeby nie musieć brudzić własnych rąk. Z hitlerowcami z resztą, jak byłeś Pan łaskaw zauważyć, było to samo.
  • Odpowiedz
@AnimeJestSuper Poza ostatnim zdaniem cały ten twit jest jak najbardziej legitny, po prostu warto przypominać o ludzkich tragediach w czasie wojny, które w naszym kraju są mało znane. No bo nie tylko Polacy cierpieli podczas II Wojny Światowej, Koreańczycy i Chińczycy pod okupacją japońską cierpieli równie mocno. A Julka w tym konkretnym twitcie nie zapomina o milionach mężczyzn na frontach, po prostu jej post jest o czymś zupełnie innym, jak ktoś pisze
  • Odpowiedz
@AnimeJestSuper ale ale. Julka ma 100% racji, bestialstwo i okrucieństwo jakie zafundowała Japonia na terenie Mandżurii i ogólnie połaciach dalekiego wschodu jest całkowicie pomijane w retoryce zbrodni wojennych.
  • Odpowiedz
@AnimeJestSuper:

no tak, tylko Julka zapomina o milionach mężczyzn którzy zginęli na froncie, a za główny zły skutek wojny bierze pare zgwałconych dziewczyn. Ja nie gloryfikuję gwałtu, jest to straszna rzecz, ale serio, podczas II wojny światowej były o wiele gorsze rzecz niż te zgwałcone Koreanki


Co ty w ogóle pieprzysz XD pare kobiet? To było około 200-300 tysięcy kobiet, głównie z Chin i Korei, ale nie tylko. Oglądałam kiedyś dokument
  • Odpowiedz