Wpis z mikrobloga

Przenosiłem numer do Orange Flex, gdzie od razu trzeba było wybrać plan, więc zdecydowałem się bez dłuższego namysłu na ten z największą ilością internetu. Dzisiaj numer został przeniesiony, stara karta sim już jest nieaktywna. Zastanowiłem się i jednak chciałbym niższy plan, z mniejszą ilością internetu, ale w aplikacji nic się nie da zrobić, jest tylko możliwość wybrania opcji płatności (karta, blik) a nie chcę zapłacić więcej za coś z czego i tak nie skorzystam. W ustawieniach opcja zmiany planu jest na szaro. Czy ktoś spotkał się z czymś takim, lub wie jak sobie z tym poradzić?
#orangeflex #orange
  • 5
@Matpiotr: co tam u Was na elektrodzie slychac?
w kazdym razie skads jednak musza sie brac wyniki wyszukiwania w google. ile razy sam znajduje to czego szukam wpisujac interesujace slowa kluczowe + wykop. no ale nie znalazlem tym razem wiec pytam ʕʔ
@kocursky: W apkę flexową masz wbudowaną możliwość czatu z konsultantem, który na pewno będzie znał odpowiedź na twoje pytanie ;p Btw jak jeszcze nie wpisałeś kodu polecającego i chcesz zarobić 50 zł (możesz sobie za to opłacić 2 razy plan albo po prostu je wypłacić) to polecam ten mój - ALEKSANDER1NPG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kocursky: możliwość jest na 100% tylko nie wiem czy nie musi ci przejść cały okres rozliczeniowy i dopiero będzie można zmienić plan. Plan możesz zmienić raz w miesiącu.