Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, którzy byli na kwarantannie... kiedy dostaliście zwolnienie dla pracodawcy? Od soboty siedzę uziemiony, panie w sanepidzie, pewnie kawy nie mają kiedy biedne się napić, bo nawet telefonu nie podnoszą, w PUE ZUS nie ma śladu... a pracodawca się dopytuje kiedy będzie L4?

#koronawirus #kwarantanna
  • 24
  • Odpowiedz
@AUTO-KOMIS mi sanepid przysłał pierwsze po około 7 lub 10 dniach.
Pierwsze dostałem nie z moim peselem i datą urodzin.
Zadzwoniłem że złe dane.
Przysłali drugie poprawione. Pesel ok. Zła data urodzin miesiąc zamieniony z dniem.
Zadzwoniłem że złe dane.
Przysłali trzecie poprawione. Pesel ok. Data urodzin ok. Ale w uzasadnieniu dlaczego poprawiali, napisali zły rok urodzenia.
Olałem już sprawę i czwarty raz nie dzwoniłem, bo pracodawca sam z sanepidu zdobył co
  • Odpowiedz
@bzyku86: Teraz to dodzwonić się na lokalną centralę jest święto, a już nie wspomnę, że jak przełącza na epidemiologiczny to odbija znowu do centrali... także fajnie tam mają.
  • Odpowiedz
@podjad3k: No właśnie ze mną sanepid nie...

Sanepid napisał maila do dyrektora, aby ten podał dane rodziców i w tej wiadomości, było napisane, że rodzice i dzieci zostają objęci sześciodniową kwarantanną. Ogólnie wiem, że nikt nic nie ogarnia i specjalnie nie panikuję :)
  • Odpowiedz
@123sl: No właśnie szukam i wg "instrukcji" ta informacja powinna się wyświetlać pod belką RECEPTY ... ZWOLNIENIA ... MOJE KONTO

A ja mam od razu:

IMIĘ NAZWISKO... witaj na Internetowym Koncie Pacjenta
  • Odpowiedz
@AUTO-KOMIS: Żebyś nie został na lodzie bez decyzji. Dyrektor wszakże nie jest w żadnym stopniu uprawniony do posyłania ludzi na kwarantannę. W telewizji nawet mówili, że tylko sanepid to może i jak ktoś się będzie podszywał to żeby kasować dowody (sms np.) i zgłaszać na policję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz