Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wynajęłam wczoraj pierwszy raz w życiu mieszkanie, wstaje dziś rano włączam prąd w dużym pokoju a tu jebut mignela żarówka i prądu nie ma. Co więcej innym pokoju też nie ma a jeszcze wieczorem wczoraj był. Sory za lamerskie pytanie ale nie znam się na elektronice czy to poszły korki i trzeba je wymieniać na nowe? Czy wystarczy je odkręcić i wkręcić jeszcze raz te same? Spieszyłem się rano i nie miałem czasu tego posprawdzac:/ #elektronika
  • 9
@krashann: Opcje są dwie. Albo Ci wybiło w mieszkaniu (pół biedy), więc po prostu musisz włączyć prąd w skrzynce/wkręcić korki. Opcja druga jest taka, że wywaliło Ci główny bezpiecznik w piwnicy i będziesz musiał tam zejść i włączyć prąd w swoim mieszkaniu na głównej rozdzielni. Skrzynka będzie pewnie zamknięta, więc jakbyś nie miał klucza to uderzaj do sąsiadów, bo na bank będą mieć.
@krashann: A to pewnie wybiło tylko na tych dwóch pomieszczeniach. No to korki do wymiany i tyle. Kup se kilka od razu, to grosze kosztuje, a będziesz mieć zawsze pod ręką.