Wpis z mikrobloga

#kursy #udemy
Mam pytanie
Skoro jest promka na kurs jeszcze przez 5h czy potem cena wraca do normy czy to tylko taki chwyt marketingowy ?
Zastanawiam się nad zakupem kursu programowania pod androida ?
  • 14
  • Odpowiedz
@gusto-gav: Niestety bardziej nie doradzę przy tym kursie, bo z Androidem nie mam zbytnio styczności przy developmencie...
Ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że najbezpieczniej wybierać coś z kursów z topki pod względem ilości kursantów i żeby miał ocenę powyżej 4.
  • Odpowiedz
@l_Grela_l: Dzięki , ten kurs jest moim pierwszym a przy okazji początkiem przebranżawiania się albo przynajmniej takiej próby bo po 20 latach pracy w jednej branży rzygam nią już do tego stopnia że muszę coś zmienic także mam nadzieję żę uda mi się przebrnąć dalej
  • Odpowiedz
@gusto-gav: Aaaa, przebranżawianie...
No to polecam robić dużo projektów i wrzucać je jako publiczne repozytorium. I potem jak będziesz się rekrutował, to wrzucić link do githuba w CV. Mając dużo projektów wyróżnisz się spośród 99% bootcampowców, którzy nic nie robili poza zrobieniem kursu i sporej części ludzi świezo po/w trakcie studiów.
  • Odpowiedz
@gusto-gav:
W obecnej firmie mam kilku, którzy się przebranżowili i właśnie w ten sposób się wykazali - tym, że coś robili poza kursem.
No i jak Android, to polecam Kotlina się nauczyć zamiast pisać w Javie. Jest bardziej przyszłościowy i sporo firm się przenosi na niego.
  • Odpowiedz
@gusto-gav: Intensywnej - tak. Ale tak jak pisałem wczesniej - praktyka to podstawa. Bo co firmie po człowieku, który na wszystkie pytania odpoweidział, definicje książkowe zna, ale jak nic nie kodził wcześniej, to żadnego zadania sam nie zrobi.
  • Odpowiedz
@l_Grela_l: Wydaje mi się że odnajdę się w tej branży , moja poprzednia praca polegała głównie na rozwiązywaniu problemów porpzez logiczne działania , dużo miałem do czynienia ze skomplikowanymi bazami w excelu ( gdzie w moim prostym rozumeniu byly to niejako podstawy programowania ) także wydaje mi się że ogarnę temat
  • Odpowiedz