Wpis z mikrobloga

Liczba placówek przecież nie ma znaczenia, A centralizacja to jeden z elementów polityki jak nie ma pieniędzy do wyrzucenia.kilka mniejszych szpitali zastepujesz 1 większym i koszty stałe spadną. No ale Tusk będzie niezadowolony bo liczba szpitali spadła


@stan-tookie-1: Yhy
Liczba łóżek w szpitalach w Polsce:
w latach 2005-2007 (PiS) zmniejszyła się ↓ o 4 470
w latach 2007-2015 (PO-PSL) zwiększyła się ↑ o 11 971
w latach 2015-2018 (PiS) zmniejszyła
  • Odpowiedz
no tak, za niego kradli tylko połowę tego co pisiory to można wybaczyć xd


@reddml: Jak nie widzisz dysonansu, pomiędzy tym co było za tamtych czasów, a tym co się dzieje teraz? to co ja Ci mogę więcej powiedzieć ? Jak jesteś całkowicie odrealniony, nie widzisz w jaki sposób władza pluje nam obywatelom w twarz, to Cię za nic nie przekonam. Z gówna bata nie ukręcę
  • Odpowiedz
wy tęczusie to macie krótką pamięć i lubicie jak wam ten Donek napluje do ryła co?

PO=PiS


@vin42: Tęczusie? Mmm słodkie określenie :-* ale mylisz się tutaj. Wracając jednak do sprawy, to wypierasz to ,że pis sra w nas rzadkim stolcem i w fikołku równasz obie partie xD Genialne :-*
  • Odpowiedz
@Nevak: w sumie za tuska i to w czasach tez kryzysu powstalo wiecej drog wiecej stadionow wiecej szpitali wiecej orlikow niz za pisu( ͡° ͜ʖ ͡°). Nawet pkp skapnelo pendolino( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz to bieda panie i drozyzna i coraz wiecej podatkow( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nevak: sprawdzając dane, o których pisał Tusk natrafiłem na taki artykuł: https://www.termedia.pl/mz/Duzo-lozek-szpitalnych-za-duzo,33181.html

Jest to wydawnictwo popularnonaukowe, niezwiązane z żadnym rządem, istniejące już od 1993. Wynika z niego, że w latach przed pandemią bezsensowne było utrzymywanie tak dużej liczby szpitali i łóżek. Generowało to tylko koszty, bez przełożenia na jakość i dostępność służby zdrowia.

By nikt mi nie zarzucił, że jestem pisowcem: **** za to jak "przygotowali" ten kraj na
  • Odpowiedz