Wpis z mikrobloga

Pytanie do #lgbt
Co sądzicie o tym by zmienić definicje małżeństwa tak by syn mógł sobie zawrzeć ślub ze swoją babcią? Z takich związków dzieci się już nie urodzą bo babcia po menopauzie, więc nie ma ryzyka wad genetycznych u dzieci.
Co taki syn z taką babcią ci zrobi złego?
Bądź tolerancyjny!
Ty babciofobie!

  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@programista4k: warto również pomyśleć o legalizacji pedofilii i prostytucji wśród dzieci i zwierząt oraz bon 500+ na takie usługi dla księży, zeby wszystko odbywalo sie legalnie
  • Odpowiedz
@Hrrr_tfu: ale mój wpis nikogo nie obraża tylko ma być zwierciadłem dla działaczy ideologii lgbt poprzez zastosowanie ich logiki do czegoś co, mam nadzieję, wyda się im wydać obrzydliwe
  • Odpowiedz
@Hrrr_tfu:
dla księży zeby wszystko odbywalo sie legalnie

sugerujesz, że księża to pedofile, podczas gdy pedofilia wystepuje w każdym zawodzie, gidze jest styczność z dziećmi, a nawet jakieś statystyki pokazywały, że najwiecej pedo wsrod murarzy.
Jeden pedofil se pomysli tak "poudaję katolika i pójdę na księdza żeby załatwić sobie dostęp do dzieci"
a drugi: "pojde se na wychowawcę w przedszkolu"
  • Odpowiedz
@programista4k: Jakby się zastanowić to nie ciężko znaleźć informacje i materiały o parach w sieci, które mimo różnicy wieku 40lat, są ze sobą w szczęśliwym związku.
Dodajesz tutaj element kazirodztwa, żeby każdemu prawicowemu myślicielowi eksplodował mózg bo przecież „MOJA BABCIA I JA NIEEEEE FUUUUJ” tylko Twój orzeszek jest za mało rozwinięty żeby ogarnąć ze nie każde życie wyglada jak Twoje, nie każda rodzina to model 2+2, pies, kot i ogród z
  • Odpowiedz