Wpis z mikrobloga

@MarcelinaM85: Taka wszystkowiedząca nieświadoma czegokolwiek???Mógł uświadomić swoją dziewczynę zanim weszła do programu. Obydwojgu wydawało się,że są najmądrzejsi, że są gwiazdami, że zwojują świat, że natłuką kasy. Na własne życzenie wyszli kiedy jej już całkiem siadła psyche. Nie mógł zostać gdy ona chciała wyjść bo marnie dla niej skończyło by się zderzenie ze światem zewnętrznym. Tam usiłowała być kimś...na zewnątrz jest i była nikim...jedną z instagramowych "gwiazdeczek"
Refleksja przyszła za późno...
  • Odpowiedz
@crazy_frog: No nie wiem czy jest nikim. Zaraz po wyjsciu dostali nowiutkiego mercedesa od oshee XD On nim jeździ bo ona nie ma prawka. Myśle, że nie są tacy głupi jak ich pokazali w programie. Nie wiemy co tak naprawdę się wydarzyło.
  • Odpowiedz
@MarcelinaM85: No taaaa...jest kimś a właściwie czymś- słupem reklamowym oshee stąd mercedes w barterze czy do testowania?.
Jest taka mądra, że nawet łez nie roni a URANIA XDDDD
Tez nieświadoma co pisze?
Tak trudno zrobić prawko przez tyle czasu od wyjścia?Czy ekspert od "opowieści dziwnej treści" woli sam jeździć autem?
Nawet Madzia prześcignęła ją w ilości followersów
crazy_frog - @MarcelinaM85: No taaaa...jest kimś a właściwie czymś- słupem reklamowym...

źródło: comment_1603119348Zi7cnPs1muPNsGXr2r3dnA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MarcelinaM85: słowo uronić znam i rozumiem. URANIAĆ chyba tylko w słowniku tej ynteligentnej osobistości jest.

sorry, ale jak widzę "krul" to moje oczy na tyle krwawią, że nie wiem o jakiej konferencji piszesz
  • Odpowiedz
@crazy_frog: Weź może jakieś leki na uspokojenie bo zareagowałeś z takim bólem dupska jakby ci co najmniej matkę zabili.

..na zewnątrz jest i była nikim...


Jakie warunki należy spełniać żeby według ciebie "być Kimś"?

  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: o! witam panią doktor i dziękuję za ordynowanie medykamentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Być Kimś tym bardziej przez duże K trzeba coś w życiu osiągnąć naprawdę wartościowego.
Nie wystarczy mieć przerośnięte ego i w reality umoralniać wszystkich a potem mieć pretensje do świata czy tv, że nie miało się świadomości co się robi, czy powstawiać kilka roznegliżowanych fotek na insta w dziwacznych pozach i URANIAĆ łezki.Takich
  • Odpowiedz