Wpis z mikrobloga

Mam problem z kawiarką, kawa wychodzi mi kwaśna i dziwna w smaku. Próbowałem różnej grubości mielenia, ale to chyba nie to. Czasem przy robieniu kawy kawiarka przecieka w okolicy gwintu, czy to może być przyczyna? Uszczelka do wymiany czy coś innego? Jeszcze jedno dodatkowe pytanie, jaką grubość powinna mieć kawa po mieleniu?
#kawa #kawiarka #pytanie
  • 12
@huzzah: Właśnie o tym też słyszałem, tylko nie wiem co jest grane, bo jeszcze do niedawna kawa wychodziła bardzo dobra, może to kwestia samej kawy. No nic będę próbował dalej. Tę kawiarkę mam 2 miesiące i zastanawiam się czy mogła już uszczelka paść.
A może po prostu nie lubisz tak intensywnej kawy? :d


@#!$%@?: Od dłuższego czasu piję kawę z kawiarki, więc nie w tym rzecz. Ostatnio coś się zmieniło i po prostu smakuje inaczej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A może po prostu nie lubisz tak intensywnej kawy? :d


@#!$%@?: Od dłuższego czasu piję kawę z kawiarki, więc nie w tym rzecz. Ostatnio coś się zmieniło i po prostu smakuje inaczej.

@Tosiek14: pewnie zmieniła się kawa :-)
W kawiarce łatwo uzyskać powtarzalne efekty więc jak robisz tak samo to powinno wyjść to samo.
A uszczelkę i tak wypada zmienić raz na jakiś czas, polecam silikonowe, nie starzeją się tak jak