Wpis z mikrobloga

Jakie seriale najmocniej trzymają w napięciu?
Szukam czegoś podobnego do Prison Break
Mam Netflix i PrimeVideo.

Z takich moim zdaniem najlepszych oglądałem i polecam Banshee, Breaking Bad, Dexter, La case de papel, Lost.

Nie polecam serialu Wiedźmin. Gry były wspaniałe, nawet jedynka z tragicznymi walkami. Chciałem poznać historię sprzed gier, ale serial jest po prostu słaby, tchnęło mnie to do zakupu dwóch tomów opowiadań dzięki poradom z innego wpisu.

Gra o Tron nie w moim stylu. To taki jakby teatr telewizyjny połączony z telenowelą. Bardzo dużo jest dialogów, a ogólnie dzieje się albo nic, albo wolno. Ale nie oceniam, może trzeba się bardziej wciągnąć, a nie tylko obejrzeć parę odcinków. Jeśli sytuacja u nas w związku z pandemią będzie postępować to nie wykluczam, że obejrzę od początku z nastawieniem pozytywnym, że no trzeba zainwestować trochę czasu, zanim się rozkręci.

#seriale #netflix #primevideo #amazonprimevideo #prisonbreak
  • 8
@1906: oficialnie to na którymś kanale w PL to leciało na BBC cośtam, ale z lektorem, serial bardzo niszowy, oglądałem kiedyś wersję z USA, ale tam zepsuli zakończenie, wersja uk+ kontynuacja ashes to ashes, bardzo mi podeszła