Wpis z mikrobloga

@Rzecznik_prasowy_patologii: daj wincyj xdddd

Musiałem przeczytać kilka razy zanim zrozumiałem sens xd najpierw w pierwszej a potem w trzeciej osobie xd. Swoją drogą to co robił przemas jak dostawał taka wiązankę np od różowej albo kogoś?
  • Odpowiedz
@czc007: etap wygalda tak:
*Odzywal sie ktoś dla beki,przemek łykal wsyztsko jak pelikan,opowieści dziwnej treści,podbudowywanie przemcelowego ego az do szczucia #!$%@?
*Przemcel wyobraza sobie nie wiadomo co,jest natretny,pisze ciagle gdy nie dostaje odpowiedzi po chwili zaczyna sie uzalac nad soba ze to koniec,on wiedzial i ze sie powiesi bo tak zawsze jest,gdy dostanie zdawkowa odpowiedź klasyczne"hehe" i zmienia gadke ze sie bardzo cieszy ze w końcu ma kogoś,pisze ciagle kochanie,skarbie,wysyla swoje
  • Odpowiedz
@Rzecznik_prasowy_patologii: zastanawiam się czy tak wlasnie było np. z radziszewska xd Przemo jest jednym z największych spermiarzy w dziejach a zdaje się że nasza tagowa instagwiazda mocno zawróciła mu w głowie xd

Do was mógł pisać inaczej a do różowej takiej jak ona mógł się dość długo plaszczyc, błagać przekonywacxd w końcu tylko o różowe mu w sumie chodziło tak mysle. No ale ona koniec końców musiała mu kiedyś kazać #!$%@?.
  • Odpowiedz
Jest dokladnie tak jak @Rzecznik_prasowy_patologii napisal. Widzialem wiele rozmow rozowych z przemcwelem i schemat zawsze wyglada tak samo czyli:
1. Rozowa lajkuje jakies zdjecie przemasa na insta lub oglada story co zostaje zauwazone przez maestro
2. Przemas zaczyna obserwowac rozowa, staje sie natretny,lajkuje kazde zdjecie,reaguje na kazda relacje i zaczynaja sie spermiarskie wiadomosci
3.Rozowe zauwazaja z jakim cepem maja do czynienia, wiec cisna beke piszac np. ze super wyglada itd, tym samym
  • Odpowiedz
@shelby0153: uuuu, czyli moja analiza psychologiczna tego typa została bardzo poważnie niedoszacowana. O ile pierwotnie pisałem to trochę dla beki, tak teraz widzę, że on naprawdę może niedługo spróbować zgwałcić jakąś dziewczynę.
  • Odpowiedz
@Annaroth: nie, ale było coś takiego jestem niemal na 99,9 procent pewny. Albo wszyscy na tagu mają zbiorowa halucynacje. Tylko nikt nie ma, na pewno było zdjęcie z tą julka i filmik też chyba
  • Odpowiedz