Wpis z mikrobloga

@Ever_Ns: Ja mam 6GB ramu i wystarcza oby dwa modele to dobry wybór. Nie będziesz żałował. Tylko uważaj z tym S20 FE bo krążą opinie użytkowników że w niektórych egzemplarzach lubi zwiesić się dotyk.
  • Odpowiedz
@Ever_Ns: S10 jest naprawdę aparatem kompletnym. Świetna jakość zdjęć duże możliwości obiektywu szybki przednia kamera naprawdę daje radę pamięci wystarczająco i przede wszystkim ma kartę pamięci. No i czytnik ekranu do linii papilarnych tylko warto kupić do tego etui ja mam LED cover i naprawdę robi robotę. Jedyne co mógłbym nim poprawić to tą folię na ekranie która jest fabrycznie naklejona zakrzywione ramki powodują że nie da się zastosować wkładam A
  • Odpowiedz
@zeek: fabrycznie na wyświetlaczu jest folia naklejona w Samsungu której sie nie odkleja po kupnie, takie zabezpieczenie. Po jakimś czasie ta folia się sią po prostu Rysuję,a także wyciera w miejscu gdzie najczęściej dotykamy ekranu. Uniemożliwia ona naklejenie dedykowanego szkła co Moim zdaniem zmniejsza funkcjonalność. Piszę głosowo więc nie wszystko translator właściwie zamienia na tekst. Folie pewnie można zdjęć ale jesteś szczelnie przyklejona
  • Odpowiedz
@zeek: to nie jest problem tylko niedogodność op pisał o wadach i zaletach danych telefonów posiadam Samsung Galaxy S10 z tą naklejoną folią I do pełni szczęścia brakuje mi tylko odpowiedniego zabezpieczenia. Ze względu na krzywizna ekranu utrudnione jest znalezienie odpowiedniego szkła które zabezpieczy ekran po zdjęciu tej folii. Zakrzywione szkło pierwsze jest dosyć drogie po drugie jego funkcjonalność jest co najmniej dyskusyjna. Inna sprawa dotyczy też w całości takiego szkła
  • Odpowiedz