Wpis z mikrobloga

@edgar_k: Zwracanie się do ludzi w sposób, który preferują jest pierwszym krokiem do upadku chrześcijańskiej cywilizacji i zwycięstwa światowego komunizmu. Brawo miras, w pracy trzeba walczyć ze wszystkimi inicjatywami, które by miały poprawić komfort pracy jakiegokolwiek pracownika!!1!

@edgar_k: Zwracanie się do ludzi w sposób, który preferują jest pierwszym krokiem do upadku chrześcijańskiej cywilizacji i zwycięstwa światowego komunizmu. Brawo miras, w pracy trzeba walczyć ze wszystkimi inicjatywami, które by miały poprawić komfort pracy jakiegokolwiek pracownika!!1!


@Ptrg: No a co ja robię jak nie ochoczo partycypuje?
Zreszta od dawna mamy paru takich they/them i nigdy nie było problemu. No ale prikaz jest, wiec masz jakieś konstruktywne pomysły? XD
@edgar_k: A może byś tak użył tego w sposób o którym myśleli jak to tworzyli czyli wybrał zaimki, które preferujesz?
Haha są ludzie, którzy czują się lepiej jak zwraca się do nich konkretnymi zaimkami więc mówcie do mnie heligobder abache :~~DD
@edgar_k: Haha są ludzie, którzy czują się lepiej jak zwraca się do nich konkretnymi zaimkami więc mówcie do mnie heligobder abache :~~DD


@Ptrg: No i ci którzy mieli taka potrzebę przynajmniej w naszej organizacji dawno to zrobili i jak pisałem problemu nie było.
Rozumiem ze musisz spłycać problem i udawać ze zamordyzmu nie ma, bo jeszcze by coś się w głowie ruszyło... czyli jest szansa.
Jakbym chciał robić heheszko z
wracanie się do ludzi w sposób, który preferują jest pierwszym krokiem do upadku chrześcijańskiej cywilizacji i zwycięstwa światowego komunizmu.


@Ptrg: to zwracaj się do mnie przenajświętrzy panie cesarzu świętego cesarstwa niemieckiego, bo tak sobie życzę i tak preferuję.