Wpis z mikrobloga

@el009: bo ta na kościelnej to ta "prawdziwa" :P pokłócili się jakiś czas temu, rozdzielili na dwie knajpy, wtedy ta na rynku zaczęła się pogarszać. No i nazywają się teraz chyba "schaboszczak od dziadka" czy coś takiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykopek_krol_cnotek: jak fast food to w frydayu sie napchasz, duża porcja frytek zapiekana z mięsem i serem, dla mnie na naprawdę duży głód, na ogół z niebieskim braliśmy porcję na pół, sosy jeszcze mają świetne, sami robią
  • Odpowiedz
@Limonene: Nadal jest okej, nie tak jak było ale jakoś obrzydliwie nie jest. Ogólnie to zaczeli serwować jakieś zapiekanki i pizze co mnie zdziwiło, cena wzrosła ale myślałem że to tak powinno być skoro z roku na rok życie w Polsce drożeje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Metylo: Ostatni raz jadłem tam 7 lat temu i pamiętam, że makaron był zjadliwy. Autor wpisu pytał o sporą porcje za w miarę rozsądną cenę. Raczej nigdzie nie zjesz lepiej, więcej i za niższą cenę. Dla porównania w mcdonaldzie za te same pieniądze możesz sobie zjeść półtora cheeseburgera.
  • Odpowiedz
  • 0
@r4do5 ostatni raz jadłem tam 4 lata temu i była masakra, tego nie dało się zjeść wszystko smakowała jak tani zamiennik i na pewno jakiś bar mleczny/kebab oferuje coś więcej za cenę dwóch makaronów z piccolo
  • Odpowiedz