Wpis z mikrobloga

@ortaliontrenera: ja bym szukał podłogówek. Jak nie masz miejsca to trudno. Do muzyki się nada, do filmów. Cóż o efektach możesz zapomnieć. Będzie po prostu lepiej niż z głośników telewizora.
@ortaliontrenera: amplituner wydaje się być spoko, głośniki nie. Nie jestem żadnym ekspertem, ale ja bym kupił podłogówki. Można znaleźć naprawdę małe i zgrabne które można spokojnie zmieścić w małym pomieszczeniu. Na zdjęciu wyglądają na kolosy a w rzeczywistości są bardzo małe. Za 3600 zł mógłbyś kupić coś dużo lepszego. Jak masz możliwość zwrotu, to idź do jakiegoś salonu na odsłuch posłuchaj jak zagrają większe
@ortaliontrenera: sam się bawiłem głośnikami na tył, miałem 4 duże frontowe i jedną parę podpiąłem na tył - efekty z tyłu dokładnie takie same jak w zwykłych małych serroundach od kina domowego - mimo, że te głośniki mogłyby zagrać super to zagrały tak samo jak te słabe.

Filmy nie wykorzystują potencjału tylnych głośników. Co tam upchniesz będzie dobrze. Te elaci będą się bardzo marnowały.
Jak 3.6k to nie jest dla ciebie
@penknientyjerz: ciezko mi powiedziec. Niechce mi sie #!$%@? w reklamacje i zwroty, a z drugiej strony jestem zadowolony. Zona tez nie komentuje jest zadowlona bo ja jestem zadowolony. 3.6k to duzo kasy, ale szczerze do ogarniecia :-) gdyby nie corka i fakt, ze zona na macierzynskim to bym mogl wydac wiecej. Ale serio te elac co kupilem sa super. Jedyne audio jakie mialem w zyciu to 5.1 gemiusa za 300zl xD
@ortaliontrenera: czekaj a jak ty chcesz podpiąć 4.1 pod ten amplituner? to jest amplituner stereo 2.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3.6k to duzo kasy

gdyby nie corka i fakt, ze zona na macierzynskim

No to opłacasz kuriera przez internet, kurier następnego dnia wpada i odbiera paczkę, żona siedzi w domu wiec nie ma problemu. Za kuriera pewnie zapłacisz 30 zł co to jest?

Jedyne audio jakie mialem
@ortaliontrenera: Domyślam się, że chcesz sprzęt nowy na gwarancji, ja mam 5-miesięczny amplituner na 2.5-letniej gwarancji, ani jednej ryski - https://www.salonydenon.pl/amplitunery-kina-domowego/amplituner-sieciowy-52-hd-avr-s650h.html?gclid=Cj0KCQjw8rT8BRCbARIsALWiOvTjI6QnJVitNZFrNFCenRtdFzVkalCUq-ZZOlfEiwqskytduU8vOsEaAtOfEALw_wcB
Gdybyś był zainteresowany to mógłbym go wystawić na allegro w cenie 1200 zł, sprzęt jest nowy zaoszczędziłbyś 600zł na lepsze głośniki. Jest to amplituner 5.1, ja chcę go wymienić na 7.1
Tak czy siak, oddaj to co kupiłeś