Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy według was powinno się walczyć o związek jeśli od początku nie gra w sferze seksualnej? Niecałe pół roku związku, więc wydaje mi się, że powinniśmy się bzykać w każdej możliwej chwili, a jest zupełnie inaczej. Może jestem dla niej nieatrakcyjny, może ona nie lubi seksu. Jak z nią gadałem o tym to odpowiedziała, że ona ma niskie potrzeby.
Bez sensu, moje byłe dziewczyny to były rakiety w łóżku, w każdej chwili, o każdej porze. A z tą to się czuję jak stare małżeństwo, a nawet nie wiem czy stare małżeństwa nie ruchają się więcej...

#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f872948605297c54a62c59f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Porozmawiać spokojnie ale na poważnie. Może faktycznie ma niskie libido, jeśli tak to są sposoby aby to zmienić. Seksuolodzy też od czegoś są. Jeśli coś do niej czujesz imho warto walczyć. Jeśli jednak nic to nie da, albo czułbyś że tylko ty się starasz o zmianę tego stanu rzeczy, a ona albo robi to niechętnie albo olewa temat, to na twoim miejscu nie ciągnąłbym tego dalej skoro nie jesteś szczęśliwy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nikt za Ciebie nie zdecyduje.

To Ty bedziesz zyc w takim ukladzie.
Dla niektorych relacja na plaszczyznie emocjonalnej starcza, inni chca rownowazyc, a jeszcze inni stawiaja na fizycznosc.

Jezeli czujesz, ze bedzie Cie to meczyc, a uczucie miedzy Wami nie zrekompensuje brakow w sypialni - to chyba nie ma sensu.
Jezeli jestes w stanie zrezygnowac ze swoich upodoban bez gwarancji, ze cos sie poprawi, bo Ci na lasce zalezy -
  • Odpowiedz