Wpis z mikrobloga

Siema, bo w sumie to zawsze chciałem pograć w tibie i jakoś tak mnie wczoraj natchnęło xD
Wbiłem sobie ten 8lv wyszedłem z dawnportu, ale nie wiem zbytnio co robić dalej, byłby ktoś chętny na jakiś mały coaching tibijski dla totalnego amatora? (mam tego pacca na 10 dni)
#tibia
  • 10
@lesung: no świat nie za ciekawy wybrałeś, ale już mniejsza o to. To teraz przez miesiąc trenuj magic lvl offline, albo kup różdżki za TC/CC zależy jak się bardziej opłaca i trenuj mlvl na kukle do 60
@lesung: trenuj offline w nocy tak jak piszą ale to nie znaczy że masz nie grać, graj na spokojnie w dzień. Polecam abyś poszedł do miasta venore i tam znalazł jaskinie z swamp trollami leci z nich taki przedmiot jak medicine pouche i jest wiele wart jak na start a stwory nie powinni Ci wgl nic robić jak masz jakieś pytania to możesz pisać priv.
@lesung rób to, co napisał
@redofrompolsza
większość osób z tagu nie rozumie, że nie trzeba od razu iść po topke, a można po prostu czerpać przyjemność z gry
spróbuj swamp trolli, te itemki, które z nich spadają sprzedawaj i zarob na spokojnie na eq

do tego, pamiętaj zostawiać na 12 h na offline training, żeby rósł magiczny ;)