Wpis z mikrobloga

@Beton922: mam radiówkę 50 mb/s i zdarzają się ścinki, ale robię sobie hotspota w telefonie i niby ping 30-40 ale nie mam żadnych ścinek. Sieć tmobile - prędkość ok. 30 mb/s
  • Odpowiedz
@Beton922: Ja mam radiowke i tez od wczoraj nie da sie grac niestety,to chyba zasluga tej pogody. Do tej pory nie narzekalem,gralo sie lepiej niz na mobilnym. Wczesniej mialem wlasnie mobilny to czasami byl dramat,radiowka niestety ma wade ze jak przyjdzie taka pogoda jak teraz ze ciagle leje czy wiatry jakies to jest lipa. Dzis jeszcze nie sprawdzalem ale wczoraj po jednym meczu wylaczylem bo nie bylo sensu grac.
  • Odpowiedz
@Beton922: Spokojnie pograsz na mobilnym internecie mieszkając w mieście, okolicach dużego miasta czy po prostu blisko nadajników operatorów. Choć dwa lata temu miałem konsole na jakimś zadupiu gdzie był tylko jeden nadajnik Plusa i często w dzień był strasznie przeciążony - dopiero późnymi pojawiał się ping pozwalający na grę. Jako ciekawostkę wspomnę że w zeszłym roku przeprowadziłem się do nowego mieszkania gdzie nie miałem stacjonarnego internetu, wykorzystałem też pakiet internetu w
  • Odpowiedz
@Beton922: Zależy od obciążenia sieci ostatnio miałem problemy ale po przestawieniu routera i zmienieniu pasma problem ustał T-mobile here ale już niedługo kończy mi się umowa i biorę światłowody.
  • Odpowiedz
Kupiłem starter z Play i udostępniam z tel i o niebo lepiej. Kończą u mnie na wsi zakładać światłowód ale przez ta korona się przedłuża i tak czekam i czekam hehe
  • Odpowiedz