Wpis z mikrobloga

obejrzałem twd sezon 10 myślałem, że to ostatni, ale okazało się, że jeszcze 1 będzie
sezon dużo słabszy niż poprzedni, ale chociaż kilka nowych wątków się pojawiło
dużo gadania, mało zaskakujących momentów i trochę nuda
na koniec goście w strojach rebeliantów wlatują, czyli standardowy motyw na nowych oponentów do #!$%@?, jak to było w każdym prawie sezonie
swoją drogą nie wiem czy zauważyliście, że prawie każdy związek/para to mix czarnych i białych
#thewalkingdead #hbogo #seriale
#twd
  • 11
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: ostatnio odpaliłam serial od nowa. Calkiem inny klimat. Zachowania bardziej ludzkie, zatanawiają się jak godnie postępować, czemu Bóg ich na to zesłał. Inny serial.
Gdyby nie uśmiercili kilka osób z pierwszej ekipy i Hershela, to wyglądałoby pewnie inaczej
  • Odpowiedz
@FajSafari900: mnie to ich gadania tak irytuje, że szkoda gadać
najlepsze ten negal czy nigan jak mu tam, ratuje życie kilku osobom, a oni jakby w jakiejś furii jak go widzą ponownie chcą go zabić :D
wiem co zrobił wcześniej, no ale to oni zachowują się jak wariaci
ogólnie w tych rozmowach nie ma żadnej logiki, w akcji często też
np. koniec odcinka, walka zombi vs ludzie, oni uciekają do obozu, ale brama płonie i są w dupie
następny odcinek wszyscy już są za bramą i walczą z
  • Odpowiedz
Szkoda że ten serial się tak wykoleił. Pierwszy sezon a dziesiąty to dwie inne bajki.
A to słyszałam że król ląduje na palu w komiksie, inaczej to rozegrali w serialu. I właśnie Andrea jest na komiksowej stronie i widzi tam na palu też Carla. Jakoś tak to było
  • Odpowiedz