Wpis z mikrobloga

Mirki przychodzę z zapytaniem co zrobić żeby znaleźć na tinderze dziewczynę chętna na fwb/ons. Próbowałem już mieć to w opisie ale wtedy trafienie na jakąkolwiek parę graniczy z cudem. Teraz przechodzę na tryb że będę pytać dziewczyny po kilku wiadomościach lecz to też może słabo wypalać. Myślę że 3 sposób czyli umawianie się na spotkania i tam próbowanie zapytać co o tym sądzą, albo próbowanie od razu coś zdziałać tylko że ja jestem #!$%@? i ciężko może z tym być Poradźcie jak wy to robicie i jaki sposób jest najlepszy #pytanie #pytaniedoniebieskichpaskow #tinder #tinderowki #seks #badoo
  • 21
  • Odpowiedz
@fingerskate123: dziewczyna Ci otwarcie nie powie w pierwszych wiadomościach ze jest chętna na FWB czy ONS, musisz złapać z nią dobry kontakt i troche ją zbajerować. Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że większość dziewczyn jak z Tobą wyjdzie i gadka się będzie kleić, trochę wypijecie to nie będzie protestować jak zaczniesz działać coś więcej
  • Odpowiedz
@fingerskate123: jeśli jesteś przystojny to w kilku woliadomosciach jestes umówiony na seks a jak jesteś niski i co najwyżej średni to #!$%@? znajdziesz, może przypadkiem jakaś foka ci da, ewentualnie jeśli ukryjesz swoje zamiary i pospotykasz się trochę to może zamoczysz ale to nie efektowne czasowo
  • Odpowiedz
@fingerskate123: ja tam onsów nigdy nie chciałem, ale wystarczyła jedna randka na mieście i na drugą zaproszenie do mnie. Jak się zgodzi to bądź pewien Miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fingerskate123: z punktu widzenia różowej korzystającej z Tindera do tego samego - pisz otwarcie, czego szukasz, oszczędza to czasu obu stronom. Jak Ci to zmniejsza liczbę par - napisz subtelniej, zasugeruj jedynie, kumate zrozumieją.
  • Odpowiedz