Wpis z mikrobloga

Niedługo u Szafy będzie Bagi (ten streetwearowiec) ze swoim programem Sneaker Cribz hahah
Marcin pokazał już swoją garderobę, kiedyś mówił, że uwielbia buty asicsa bo są mega wygodne i zawsze kupuje kilka par, ostatnio na którymś z vlogów były Yeezy a dziś Nike bodajże Jordan..
Nie sądzę, że Marcinek będzie w nich śmigał, zresztą nie widziałem go w innych butach niż te z asicsa (pomijając sandały po domu).
Chyba wyczuł dobry interes z tego a że go stać kupować takie drogie buty i czekać na dobry okres żeby je sprzedać za więcej to może sobie na to pozwolić. Coś mi się wydaje że urząd skarbowy się przypiermandolił o coś i Marcin stara się zamrozić w czymś pieniądze co oczywiście mu się zwróci z nawiązką.
Swoją drogą samo kupowanie 100 par skarpetek np z pumy to dość duży wydatek dla przeciętnego Kowalskiego bo np ostatnio widziałem w biedrze 3 pary za 20zł czyli 100 par to całkiem niezła sumka.
Koszulki ma akurat zwykłe, mówił że kupuje zawsze najtańsze w tym samym kolorze żeby nie było szkoda wywalić. Jednak Gubernator ma całkiem pokaźną kolekcję kurtek i kamizelek, często śmiga w żółtej z Hilfigera także może on zna się choć trochę na modzie tylko udaje taką osobą której to nie interesuje i nie przkłada wagi do wyglądu a poza kamerą ubiera się w drogie ciuchy znanych marek.
#mocnyvlog
  • 7
@wyznacznikmacierzy: A dzięki, dzięki :) Autografy rozdam później haha
Chyba nie myślisz że on w tych butach chodzi ? Widziałeś kiedyś na vlogu jakieś markowe i znane buty ? Zwłaszcza takie które ostatnio przewinęły się u Marcinka. Ja nigdy nie widziałem u niego nic innego oprócz asicsów. A raczej nie jest typem który kolekcjonuje buty bo ładnie wyglądają i są modne.