Wpis z mikrobloga

@inozytol: pokazesz takie dane? chetnie na nie zerkne :) nie, ze podwazam to co mowisz, po prostu jestem ciekawa :)

Thomas, Krampe and Newton show that in 2005 39% of African-American children did not live with their biological father and 28% of African-American children did not live with any father representative, compared to 15% of white children who were without a father representative.[51]


ooo jednak nie trzeba :)

@MirkobIog
  • Odpowiedz
@MirkobIog: liczby nie mają poglądów, ale ich interpretacja już jest nacechowana ideologicznie, i jeśli ktoś ignoruje przyczyny dla których wyglądają jak wyglądają i po prostu #!$%@? rasizmem to zwyczajnie manipuluje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@inozytol: na reddicie jest są różne problematyczne reddity, jest np. "blackpeopletwitter" gdzie żeby pisać musisz udowodnić, że jesteś czarny przez wysłanie zdjęcia swojej skóry. Co najlepsze wielu np. mulatów dostaje bana, że nie są wystarczająco czarni xD

Jak dla mnie to jest totalny absurd, ale oni się tłumaczą, że mieli za dużo trolli i potrzebują "bezpiecznego miejsca".

Ale też wiele takich tematów ma swoje "białe odpowiedniki". Z tym że tam
  • Odpowiedz
@InlandEmpire: Tak. Zawsze winny jest biały.

Elegancko widzimy co się dzieje z RPA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daj już spokój. Nie mówie że każdy napotkany murzyn najchętniej by mnie #!$%@?ł za rogiem, ale jednak kilkanaście punktów IQ robi róznicę w postrzeganiu świata, okazywaniu emapatii czy rozumieniu konsekwencji swoich czynów. Są wybitni czarnoskórzy i nie ma co to tego wątpliwości, ale odsetek przestępców i bezrobotnych nie pozostawia
  • Odpowiedz
np. blackpeopletwitter vs whitepeopletwitter


@nika_blue:

Nie rozumiem?

"blackpeopletwitter" to miejsce dla czarnych. "whitepeopletwitter", to miejsce dla każdego, gdzie najwięcej upvotów zdobywają wpisy polityczne albo anty-białe.
  • Odpowiedz
@InlandEmpire: Już się pochyliłem. Są mniej inteligentni i nie potrafią powiązać prostych rzeczy jak "nie moje, nie ruszam" Jak mnie na coś nie stać to po prostu tego nie kupuję, a nie kradnę. Tak samo jak nie molestuję dziewczyny, która mi się podoba tylko potrafie powstrzymać swój popęd seksualny. Gdy uprawiam seks to odpowiednio się zabezpieczam a nie że "jakoś to będzie" żeby potem finalnie zostawić dziecko. Mozna wymieniać dziesiątkami
  • Odpowiedz