Wpis z mikrobloga

@Eyes_On_You: no własnie nie miałem jeszcze okazji zagrania w jakąkolwiek wersję FOnline, a to co dziś wystartuje bedzie pierwszą grą tego typu w jaką zagram od czasów Ultimy Online. mam nadzieję, że się nie zawiodę - oczekiwania mam trochę wysokie :c
@jeepster: Jeżeli nigdy nie grałeś w któregoś z falloutów online to przygotuj się na to, że będą cię bardzo często zabijać i gra może być męką, ponieważ ludzie, którzy latami grali we wcześniejsze fallouty online dokładnie wiedzą już jaką stworzyć postać, jak expić, mają już pewnie stworzone gangi i doskonale wiedza co robić a osoba więc będziesz z nimi bez szans (będziesz sam, nie wiedząc jaką postać stworzyć, co skillować itp)
@Gadzinski: Jak na razie jeszcze nie zginęłam i raczej nie "chłopaki" :P Ja znalazłam gdzieś amunicję i broń i tak sobie łażę i odkrywam mapę i z tego co widzę to jest to prawie to samo (te same lokacje, ta sama mapa itp) co 2238, więc będzie się grało przyjemnie.
@Gadzinski: wczoraj miałem random encounter u mnie w domu, i skończyło się na piwie, a nie graniu w FO :c zdążyłem praktycznie tylko dorobić się namiotu i zwiedzić nieco mapkę. dziś prób przetrwania ciąg dalszy.
@Gadzinski: PipBoy :P

Jakby co mogę wam dać Spiked Knuckles (robiłam je tylko po to by zdobić więcej exp), miotacze, amunicję i zaraz będę mieć na pęczki M60 bo mam ich tyle, że nie mam co z nimi robić ponieważ żaden kupiec nie chce nic ode mnie kupić :|