Wpis z mikrobloga

Mexyk zapisał się na prawko (na cały kurs zarobił w trzy godziny na lajcie) i hejterzy już sie zesrali się. Ciekaw jestem jak to bedzie wyglądać jak Mex już zda i dostanie papier. Myślę że to bedzie jeden z najśmieszniejszych dni na wykopie. Ilość frustratów i skala bólu dupy wybije do maximum. Macie już gotowe jakieś "śmieszne" memy? a może znów będzą to tylko wyzwiska na poziomie dzieci z gimnazjum?
Mexyk się rozwija, idzie do przodu. Robi prawko i będą super materiały z jazdy. A wy możecie się tylko zesrać sie. Mex się z was śmieje i robi swoje.
Już nie chcę nawet myśleć co tu się będzie działo jak Jarek kupi auto. Chyba będą karetki wysyłane do was bo padniecie na zawał.
#kononowicz
źródło: comment_1602318620UXKQG6e6jskZJBxznb87CR.jpg
  • 10
@Oskar77: Mex zarabia 10 tys miesięcznie więc już dawno miał na prawko. Ma też odłożone 130 tys na nowego Passata B8 prosto z salonu bo przy takich zarobkach mieszając z matką i nie mając żadnych innych zobowiązań finansowych Mex odkłada większość swoich zacnych zarobków. A wy wykopki dalej jeździjcie starymi Passatami b5 za 5 tys za pożyczki z chwilówek. Możecie tylko pozazdrościć jak Mex będzie was wyprzedzał nową furą ( ͡