Wpis z mikrobloga

@Wasz_Pan: również rozglądałem się za meblami do kuchni na wymiar. Z okolicy Dąbrowy Tarnowskiej gość chce około 4-4,5k za mała kuchnie 3,5x2,5m. Meble na dłuższym boku plus nieduża zabudowa w okolicach okna, głownie stół przy ścianie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wasz_Pan: próbowałeś zaprojektować kuchnię w Ikea planner? Teraz możesz nawet odebrać dostawę z Ikea w Leroy Merin bodajże. Jeżeli masz w miarę regularną kuchnię, to warto sprawdzić.
@ovoc: próbowałem - koszt wyszedł ~6 tysięcy gdzie ja chcę szafę na którą materiały (deski+oklejanie+zawiasy+prowadnice) będą kosztowały nie więcej jak 1600 zł. Chodzi o to żeby był ktoś kumaty i to ogarnął bo ja nie dam rady.
@ovoc: oooooj byłem tam w tym tygodniu i mi kolo powiedział że jak bym chciał sam zamawiać cięcie i oklejanie to spoko ale prawie 2 miesiące trzeba czekać xxxD lol kupiłem u nich wkręty tylko
@Wasz_Pan: Mogę podesłać namiary na gościa z Legu Tarnowskiego, który robił mi meble na przełomie 2018/19. Przyjechał, wymierzył, narysował koncepcję, generalnie współpraca była ok, ale zanotował trzymiesięczne opóźnienie. Teraz Szwagier wykańcza dom i ma innego fachowca, chyba też z Legu. Z tego co mówił Szwagier, w porównaniu do innych ludzi których szukał, jest w miarę tani.