Wpis z mikrobloga

@ManWithOutNick: nie ma dramy z korkami. Prędzej dojedziesz do centrum niż z jakiegoś gówno-jagodna.
Co do reszty to w #!$%@? twarda woda. Jak jesteś fanem brązowych kafli w łazience to dostaniesz wylewu po tygodniu.
Czasem trafisz na patodeweloperkę (nowy bloczek koło biedronki z widokiem na #!$%@? świecący szyld biedy w odległości 4m od okna).
Boczne ulice nie są jeszcze wykończone więc lato pylica w pozostałe pory roku błoto, dziury i błoto.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bratkello wiem, nigdy nie mieszkałem tak daleko od centrum :(
@10101110001100101010101010 jeśli szczątki nie będą leciały na moją działkę, to będzie git ;)
@ThePPicasso dzięki - sporo konkretów :) zastanawiam się nad domkiem w okolicach wiosennej, więc myślę że nie ma tam aż tak intensywnego ruchu. Muszę się tam przejechać i sprawdzić dokładniej plan sytuacyjny, bo dopiero negocjuję z sobą samym czy ta lokalizacja będzie mi odpowiadała ;)
  • Odpowiedz
Prędzej dojedziesz do centrum niż z jakiegoś gówno-jagodna.


@ThePPicasso: xDDD. Dane z google na jutro o 7 rano: Kiełczów - Dominikańska 18-40min. Jagodno - Dominikańska 14-35min. Jakby porównać dojazd komunikacją to jakdojade dla Kiełczowa pokazuje 45 minut, także w rzeczywistości pewnie godzina+. O uberach czy taxi nie ma co wspominać, bo cenę trzeba mnożyć pewnie razy 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ManWithOutNick: z korkami to bez przesady - co prawda od kiedy postawili światła przy cmentarzu to jest gorzej,ale tragedii nie ma - polecam pociąg z psiego pola - na mikołajów dojeżdża w 15 minut. Jak ktoś pisał latem sporo pyłu, a wiosna/jesień błota w bocznych ulicach. nie polecam mieszkania przy głównej drodze - ruch jest non stop. latem spadki ciśnienia wody ale tak to w zasadzie to sklepy są, komunikacja miejska/podmiejska
  • Odpowiedz
@witam12: nie wiem. Nie mieszkam tam. Śmieszą mnie tylko takie gamonie, co to kupili dom na odludziu i sobie to usprawiedliwiają "gówno-jagodnem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: 5min różnicy... dla trasy kielczow-dominikanska 11km a trasy schuberta - galeria Dominikanska 7,5km... przy czym przepustowość krzywoustego-brucknera-grunwald-dominikanska jest 100 razy lepsza wiec luzem dojadę w mniej niż pokazuje Google.
Uber lata normalnie (do OVO 33zł) taksówki ceny podobne (jak nie korzystasz z wąsatych złotów).
Opierasz się na domysłach, czyli w dużym skrócie - nie masz zielonego pojęcia.
@ManWithOutNick FYI;)
  • Odpowiedz
@ManWithOutNick: Na plus masz to, że dojazd do S8 jest pod ręką a wiec wylot w każdym kierunku masz prima sort. Wiosenna spoko bo nie jest przy głównej ale też w większości już coś tam stoi wiec ryzyko, że za płotem walną Ci deweloperkę jest mniejsze.
Mieszka się spoko. Tak jak mówi @kaspah 5min autem i masz fajne miejscówki - zwłaszcza szczodre.
Jedyne z czym trzeba się liczyć, że auto robi
  • Odpowiedz
@ThePPicasso: a myślisz, że z Jagodna nie dojedzie się szybciej? Ja z Wojszyc jadę 15 minut. Do tego istnieją inne środki transportu, niż samochód. Rower, hulajnoga, autobus. Także błagam. Nie róbmy #!$%@? z logiki i nie mówmy, że Kiełczów jest lepiej skomunikowany od Jagodna xD co do ubera to w tej chwili masz 10zł różnicy pod OVO. W 2 strony robi się 20. W nocy będzie jeszcze gorzej, bi będziemy mieli
  • Odpowiedz
@20200420: No ok. Jak jeździsz rowerem to kup na jagodnie. Ja nie jeżdżę rowerem i nie będę jeździł rowerem bo rowerem nie zawiozę dziecka do żłoba nie ogarnę zakupów i nie dojadę do biura po S8.
@ManWithOutNick pyta jak się mieszka w Kiełczowie więc odpowiadam jak się mieszka w Kiełczowie z mojej perspektywy a nie jak się mieszka w Kiełczowie i dojeżdża rowerem. Wcześniej ekspertowi od Google Maps ścisnęło dupę bo
  • Odpowiedz
@ManWithOutNick: no i zaraz bedzie jeszcze WOW (Długołęka - Łany ) oraz w planach obwodnica Kiełczowa (w ciągu drogi Kawowej) więc ten cały ruch z Wrocławskiej będzie miał alternatywę. Plus mają wybudować stację kolejową w Mirkowie. A mieszka się spoko, blisko sklepy, niedaleko parki itp itd poza tym, nigdzie nie ma idealnie.
  • Odpowiedz